• 0
  • 4 min
  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  W ostatnim numerze magazynu “Media&Marketing Polska” ukazał się raport polskich agencji interaktywnych, gdzie w 17 ocenianych kategoriach otrzymaliśmy średnią 5,3/6! Jest to najwyższy wynik dla agencji SEO/SEM. Co ważne, to klienci bardzo dobrze ocenili naszą pracę.

  Jest to dla nas kolejna pozytywna wiadomość w tym tygodniu – zaledwie we środę pisaliśmy o nominacji w konkursie Google Premier Partner Awards

   

  Jak ocenili nas klienci w raporcie Media&Marketing Polska?

  Szczególnie dumni jesteśmy z wysokich not w kategorii:

  • Projekty agencji są skuteczne – 5,5/6

  • Widać bezpośredni związek pomiędzy działaniami agencji i naszą wysokością sprzedaży – 5,4/6

  • Usługi agencji warte są pieniędzy, które jej płacimy – 5,5/6

  W pozostałych kategoriach otrzymaliśmy również wysokie oceny, wypadające powyżej średniej. Poza dobrą oceną klientów, zwiększyliśmy obroty o 35%, zatrudniamy o 5 osób więcej niż w ubiegłym roku, co wpłynęło na wyśmienitą ostateczną ocenę.

   

  Co jest oceniane w raporcie “Media&Marketing Polska”?

  Kolejna edycja raportu przedstawia ogólną ocenę zadowolenia ze współpracy z daną agencją w minionym roku oraz intencję polecenia jej przyjacielowi.

  Respondenci mogli wyrazić swoje zadowolenie lub niezadowolenie na skali sześciopunktowej, gdzie 1 oznacza “zdecydowanie nie zgadzam się” lub “zdecydowanie nie”, a 6 – “zdecydowanie zgadzam się” lub “zdecydowanie tak” (w zależności od sformułowanego pytania).

   

  Robert Stolarczyk, Prezes Zarządu PromoTraffic, o debiucie PromoTraffic w raporcie:

  “Niezmiernie cieszę się, że debiutujemy w raporcie “Media&Marketing Polska” jako najlepsza agencja SEO/SEM. Otrzymaliśmy bardzo dobre oceny od naszych klientów, co dodaje nam skrzydeł i jeszcze bardziej motywuje efektywnej pracy.

  Szczególnie cieszy mnie bardzo wysoka ocena ponad średnią w kategorii Widać bezpośredni związek pomiędzy działaniami agencji i naszą wysokością sprzedaży, bo za wysokością sprzedaży stoją dobre, przemyślane projekty i rozsądnie wydawany budżet.

  Bardzo dobre oceny w raporcie to zdecydowanie sukces zespołowy. Na pewno będziemy się starać, aby w przyszłym roku zwiększyć dynamikę wzrostu i polepszyć oceny naszych klientów. Chcemy to osiągnąć rozwojem w kierunku performance marketingu, z mocnym naciskiem na efektywne SEO, kampanie PPC, analitykę i content marketing”.

  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz

  Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.