Kariera

  NASZ ZESPÓŁ TO PONAD 30 OSÓB, KTÓRE MAJĄ MARKETING INTERNETOWY WE KRWI. JESTEŚMY WIELOKROTNIE WYRÓŻNIANĄ W KRAJU I ZA GRANICĄ AGENCJĄ INBOUND MARKETINGU. SPECJALIZUJEMY SIĘ W ZWIĘKSZANIU SPRZEDAŻY, GENEROWANIU LEADÓW, PODNOSZENIU RENTOWNOŚCI BIZNESU ONLINE.

  JEŚLI MASZ DOBRY FEELING MARKETINGOWY, INTERESUJESZ SIĘ TECHNOLOGIĄ I NOWYMI MEDIAMI, CECHUJESZ SIĘ DOBRĄ KOMUNIKATYWNOŚCIĄ I ZAANGAŻOWANIEM – APLIKUJ DO NAS. ;- ) 

  A JEŚLI JESZCZE NAS NIE ZNASZ, TO KONIECZNIE SPRAWDŹ KIM JESTEŚMY!

  AKTUALNIE REKRUTUJEMY NA PONIŻSZE STANOWISKA, ALE MOŻESZ WYSŁAĆ TEŻ SPONTANICZNE CV. 

  Oferty pracy


  Wyślij nam spontaniczne CV


  Formularz zgłoszeniowy

  0/240

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”), udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

  Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

  Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.