DLACZEGO?

Przeprowadzamy kompleksowe audyty z różnych obszarów marketingu internetowego – dzięki nim poznasz kondycję swojej strony internetowej i pozostałych kanałów komunikacji.

Audyty pokażą Ci, na ile efektywnie prowadzisz działania w Internecie, czy wykorzystujesz ich cały potencjał oraz pokażą elementy do poprawy.

 

CO?

Przeprowadzimy dla Ciebie audyty, które pokażą Ci efektywność działań w ramach optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych, kampanii płatnych oraz treści na WWW i w social mediach.

Wykonamy dla Ciebie:

  • audyt SEO,
  • audyt kampanii PPC,
  • audyt content marketingowy.

 

JAK?

W audycie SEO badamy głównie obszary techniczne, analityczne i treści, które wpływają na wysoką pozycję w wyszukiwarce. W audycie PPC również skupiamy się na obszarach technicznych i analitycznych – zaczynamy od sprawdzenia ustawień konta, jego struktury poprzez zbadanie poprawności zbieranych danych. Z kolei w audycie content marketingowym sprawdzamy komunikaty pod kątem UX copywritingu, dopasowania tekstów do person oraz oceniamy aktywność marki w social mediach.


certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.