Kampanie reklamowe


Zależy Ci na kreatywnej kampanii PPC, wyróżniającej się na tle konkurentów? Chciałbyś wzmacniać swoją pozycję rozpowszechniając komunikaty w różnych kanałach dystrybucji online? A może Twoim celem jest dotarcie do stosunkowo małej, ale wartościowej grupy odbiorców?

 

DLACZEGO?

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie skutecznych komunikatów nawet dla niszowych grup docelowych. Dzięki nam informacje o Twojej firmie czy konkretnym produkcie bądź usłudze, znajdą się wszędzie tam, gdzie przebywają Twoi potencjalni klienci.

 

CO?

W ramach działań płatnych w Internecie przeprowadzimy dla Ciebie:

  • Kampanie w wyszukiwarce
  • Remarketing
  • Kampanie banerowe
  • Kampanie wideo
  • Kampanie produktowe – Google Zakupy
  • Kampanie Google Grants dla fundacji
  • Kampanie DoubleClick
  • Kampanie Facebook Ads

 

JAK?

Bazujemy na dokładnym planie, dobranym do potrzeb i oczekiwań Twoich odbiorców, dzięki czemu docieramy do nich szybko i skutecznie. Poprzez nasze kampanie PPC widoczność Twojej marki znacznie wzrośnie, będziesz zdobywać coraz więcej zapytań ofertowych, a sukcesy w sprzedaży będą coraz większe.

 

Chce się skontaktować Wypełnij brief online

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Chcę się zapisać do Newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.