Kampanie produktowe – Google Zakupy

Kampania produktowa Google Zakupy w Merchant Center jest to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi sprzedaży w Internecie, które charakteryzuje się niezwykle niskimi kosztami pozyskania użytkowników.

 

DLACZEGO?

Brak ograniczeń co do ilości reklamowanych produktów zawsze wyświetlanych na górze wyników powoduje, iż ta forma reklamy należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych form reklamy produktów w e-commerce.

Dzięki płatnym kampaniom sprzedażowym w wyszukiwarce zyskasz natychmiastowe efekty. W PromoTraffic wszystkie kampanie są prowadzone wyłącznie przez certyfikowanych specjalistów Google AdWords.

Zwiększymy Twoją sprzedaż dzięki precyzyjnemu kierowaniu reklam do osób najbardziej zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami i usługami. Starannie dobierzemy komunikaty reklamowe, by przykuć uwagę odbiorców oraz przekonać ich do zapoznania się z Twoją ofertą.

Przeprowadziliśmy już kilkanaście kampanii produktowych AdWords w Google Merchant Center, dzięki czemu wiemy które strategie sprawdzają się najlepiej.

 

CO?

Każdy klient otrzymuje wsparcie ze strony indywidualnego opiekuna, z którym ma stały kontakt telefoniczny i mailowy. W ten sposób oferujemy kompleksową pomoc, regularne monitorowanie efektów kampanii oraz konsultacje w sprawie optymalizacji kampanii czy strony docelowej.

Ze względu na specyfikę rynku, kampanie płatnych reklam produktowych w wyszukiwarce prowadzimy przede wszystkim za pomocą systemu Google AdWords i Merchant Center.

Aby kampanie reklamowe przy wykorzystaniu systemu Google AdWords przynosiły satysfakcjonujące efekty należy we właściwy sposób podejść do struktury konta, tj. podzielić kampanie na określone grupy reklam i odpowiednio pogrupować marki, produkty marżowe, id produktów w ramach wyznaczonych grup reklamowych.

 

JAK?

Kampanie produktowe Google Merchant Center polegają na wyświetlaniu grafiki produktów powyżej organicznych wyników wyszukiwania oraz obok płatnych linków sponsorowanych. Ten typ reklamy składa się z trzech elementów: zdjęcia, nagłówka i krótkiego opisu oraz adresu strony www, która wyświetli się po kliknięciu w produkt. Reklamy te wyświetlają się po wpisaniu przez użytkownika zapytania odnoszącego się do reklamowanego produktu.

 

Planujemy: zapoznajemy się z Twoimi celami biznesowymi i na ich podstawie przedstawiamy nasz plan kampanii.

Analizujemy: wdrażamy na Twojej stronie skrypty i narzędzia, dzięki którym będziemy mieli pełny pogląd na prowadzone przez nas kampanie. Stworzymy dla Ciebie skuteczny plan działań marketingowych oraz przedstawimy jego rezultaty.

Wdrażamy: na podstawie założeń tworzymy kampanię reklamową, której struktura jest tożsama z Twoją stroną internetową.

Optymalizujemy: na podstawie zebranych danych dodajemy, zmieniamy lub usuwamy różne elementy kampanii, dzięki czemu zwiększamy skuteczność działań

Realizujemy testy A/B: nawet najlepszą kampanię jesteśmy w stanie poprawić, dlatego też nieustannie prowadzimy testy, szukając najlepszych rozwiązań

Raportujemy: przedstawiamy podsumowanie działań w przystępnej formie wraz z komentarzem specjalisty odpowiedzialnego za kampanię

 

Chce się skontaktować Wypełnij brief online

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie