Kampanie w wyszukiwarce

Powierz nam realizację płatnych kampanii sprzedażowych w wyszukiwarce i zyskaj natychmiastowe efekty. Wszystkie kampanie są prowadzone wyłącznie przez certyfikowanych specjalistów Google AdWords.

 

DLACZEGO?

Zapewnimy Ci maksymalną skuteczność kampanii reklamowych AdWords w wyszukiwarce poprzez optymalizację w trakcie ich trwania oraz wprowadzamy zmiany zgodnie z naszą autorską metodologią Google AdWords.

Zwiększymy Twoją sprzedaż dzięki kierowaniu reklam do osób najbardziej zainteresowanych oferowanymi przez Ciebie produktami i usługami. Starannie dobierzemy komunikaty reklamowe, by przykuć uwagę odbiorców oraz przekonać ich do zapoznania się z Twoją ofertą.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy zdobytej na licznych szkoleniach z zakresu marketingu w wyszukiwarkach, co potwierdza nasz status Google Premier Partner oraz certyfikaty specjalistów AdWords.

 

CO?

Każdy klient otrzymuje wsparcie ze strony indywidualnego opiekuna, z którym ma stały kontakt telefoniczny i mailowy. W ten sposób oferujemy regularne monitorowanie efektów kampanii oraz konsultacje w sprawie optymalizacji kampanii czy strony docelowej.

Ze względu na specyfikę rynku, kampanie płatnych reklam tekstowych w wyszukiwarce prowadzimy przede wszystkim za pomocą systemu Google AdWords.

Jeśli szukasz rozwiązań dotyczących głównie kampanii zagranicznych, posiadamy doświadczenie pracy z systemem Bing Ads, w skład którego wchodzą takie wyszukiwarki jak Bing, Yahoo czy DuckDuckGo.

Aby kampanie reklamowe przy wykorzystaniu systemu Google AdWords przynosiły satysfakcjonujące efekty należy we właściwy sposób podejść do struktury konta, tj. podzielić kampanie na określone grupy reklam i odpowiednio pogrupować słowa kluczowe w ramach wyznaczonych grup reklamowych.

 

JAK?

Kampanie linków sponsorowanych polegają na wyświetlaniu komunikatów tekstowych powyżej organicznych wyników wyszukiwania oraz obok nich. Ten typ reklamy składa się z trzech elementów: nagłówka, krótkiego opisu oraz adresu strony www, która wyświetli się po kliknięciu w link. Reklamy te wyświetlają się po wpisaniu przez użytkownika zapytania odnoszącego się do reklamowanego produktu bądź usługi.

  • Planujemy zapoznajemy się z Twoimi celami biznesowymi i na ich podstawie przedstawiamy nasz plan kampanii.
  • Analizujemy: wdrażamy na Twojej stronie skrypty i narzędzia, dzięki którym będziemy mieli pełny pogląd na prowadzone przez nas kampanie. Stworzymy dla Ciebie skuteczny plan działań marketingowych oraz przedstawimy jego rezultaty.
  • Wdrażamy: na podstawie założeń tworzymy kampanię reklamową, której struktura jest tożsama z Twoją stroną internetową.
  • Optymalizujemy: na podstawie zebranych danych dodajemy, zmieniamy lub usuwamy różne elementy kampanii, dzięki czemu zwiększamy skuteczność działań
  • Realizujemy testy A/B: nawet najlepszą kampanię jesteśmy w stanie poprawić, dlatego też nieustannie prowadzimy testy, szukając najlepszych rozwiązań
  • Raportujemy: przedstawiamy podsumowanie działań w przystępnej formie wraz z komentarzem specjalisty odpowiedzialnego za kampanię

 

Chce się skontaktować Wypełnij brief online

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie