SEO

DLACZEGO?

SEO (Search Engine Optimization) to coś więcej, niż tylko zrozumienie Google – to zrozumienie użytkownika i tego, jakich informacji poszukuje, gdy wpisuje zapytanie do wyszukiwarki. W celu zwiększenia ruchu organicznego strategia SEO musi uwzględniać najlepsze dopasowanie Twojej strony dla użytkownika szukającego Twoich produktów i usług.

 

CO?

Strategia SEO
PromoTraffic jest agencją SEO, która łączy wiedzę o potrzebach Twoich użytkowników z dogłębnym rozumieniem, jakich sygnałów wyszukiwarka Google i inne silniki wyszukiwarek używają, by mierzyć zaangażowanie, związek z tematem i wydajność Twojej strony internetowej. To pozwala nam na wypracowanie odpowiedniej strategii pozycjonowania, która nie tylko zwiększy widoczność, ale także pomoże Twojej stronie zaangażować użytkownika i skłonić go do konwersji.

Techniczne SEO
Kwestie techniczne w strategii SEO są jeszcze ważniejsze niż kiedykolwiek. Zapewnienie, że roboty wyszukiwarek mają dostęp do Twojej strony internetowej, mogą ją indeksować i oceniać treści, jest konieczne to osiągnięcia sukcesu. W PromoTraffic zespół specjalistów wykona audyt SEO Twojego serwisu i przygotuje rekomendacje w formie raportu.

 

JAK?

  • Google podczas ustalania rankingu bierze pod uwagę ponad 200 czynników. Ważne jest to, by prowadzona strategia SEO była odpowiednio zróżnicowana i nie polegała tylko na jednym czy dwóch taktykach, które mają na celu manipulację widoczności.
  • Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszego zespołu do opracowania odpowiedniej strategii SEO, aby poprawić dostępność, zaangażowanie i popularność witryny.
  • Łączymy myślenie techniczne i kreatywne, by nadać odpowiedni priorytet kluczowym działaniom, dzięki czemu możemy szybko osiągać rezultaty.
  • Wszystkie nasze strategie mają na celu zapewnienie widoczności wyszukiwania, która potrwa długo, zapewniając, że nie będziesz ofiarą następnej aktualizacji algorytmu lub nałożenia kary.

 

Chce się skontaktować Wypełnij brief online

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl