Szkolenia Google Analytics


DLACZEGO?

Organizowane przez nas szkolenie Google Analytics dostarczy Ci wiedzę m.in. na temat funkcjonalności narzędzia, analizy zachowań użytkowników serwisu, sposobów odczytywania danych oraz śledzenia konwersji. Wytłumaczymy Ci również podstawowe pojęcia analityczne oraz umożliwimy konsultacje poszkoleniowe, na których postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

 

CO?

Wspólnie ustalimy cele, podepniemy odpowiednie kody, dokonamy analizy odwiedzin i jakości ruchu generowanego na stronie. Sprawdzimy także ścieżki zakupowe, by wyeliminować nierentowne kanały marketingowe oraz produkty, a także zwiększyć sprzedaż tych, na których zarabiasz najwięcej.

 

JAK?

Podczas szkolenia z Google Analytics dowiesz się, jak efektywnie konfigurować narzędzie tak, by dostarczało informacje, które pozwolą Ci wyciągnąć wnioski biznesowe na przyszłość.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły na temat szkolenia Google Analytics.

 

Chce się skontaktować Lista szkoleń

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Chcę się zapisać do Newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.