Szkolenie AdWords


DLACZEGO?

Szkolenie AdWords w PromoTraffic zapewni Ci gruntowne przygotowanie do prowadzenia kampanii w sieci reklamowej Google. Podczas kursu przekażemy Ci niezbędną wiedzę na temat płatnej reklamy w wyszukiwarce Google oraz zdradzimy techniki budowania skutecznych kampanii AdWords.

 

CO?

W trakcie naszego szkolenia AdWords dowiesz się, jak poprawnie założyć konto AdWords i skonfigurować je z Google Analytics, a także poznasz sposoby dobierania, grupowania i dopasowywania słów kluczowych.

Wyjaśnimy Ci również czym kierować się w kwestii wyboru rozszerzeń reklam oraz na co zwracać uwagę przy optymalizacji kampanii. Ponadto wskażemy Ci, jak prawidłowo interpretować raporty, tworzyć przyjazne pulpity i automatyzować procesy.

 

JAK?

Nasze szkolenia AdWords nastawione są na przekazanie wiedzy w sposób przystępny. Duży nacisk kładziemy na zagadnienia praktycznie, a nie tylko samą teorię. Po zakończeniu szkolenia będziesz miał możliwość indywidualnych konsultacji z prowadzącymi, co pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i usystematyzować zdobytą wiedzę.

 

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły dotyczące szkolenia.

 

Chce się skontaktować Lista szkoleń

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.