Szkolenie content marketing i social media


DLACZEGO?

Szkolenie z content marketingu i social mediów w PromoTraffic da Ci wiedzę na temat roli wartościowych i jakościowych treści, które są niezbędne w każdym kanale marketingowym i każdym komunikacie generowanym przez markę.

 

CO?

Dowiesz się, które kanały najlepiej wykorzystywać w danym biznesie i z których narzędzi skorzystać, aby osiągnąć zamierzone cele np. wzrost zasięgów, zaangażowania czy pozyskiwanie jakościowych leadów.

Dowiesz się, czym się charakteryzują dobre treści na stronie internetowej, blogu, w newsletterach oraz w social mediach. Powiemy Ci, jakie są dobre praktyki komunikacji oraz obsługi klienta w takich kanałach społecznościowych jak: Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Pinterest czy Snapchat.

 

JAK?

Podczas szkolenia z content marketingu oraz social mediów pokażemy Ci, w jaki sposób możemy mierzyć efektywność naszych działań w obszarze treści i na które parametry zwracać szczególną uwagę w zależności od celu biznesowego.

 

Pokażemy Ci narzędzia, które ułatwiają pracę na każdym etapie pracy w obszarze content marketingu i social mediach – od inspiracji, poprzez tworzenie i mierzenie danych.

 

Chce się skontaktować Lista szkoleń

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.