Szkolenie SEO


DLACZEGO?

Organizowane przez nas szkolenie SEO dostarczy Ci wiedzy na temat optymalizacji stron internetowych zgodnie z zaleceniami wyszukiwarki Google. Podpowiemy Ci, jakie elementy strony mają kluczowe znaczenie w kontekście pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania oraz jak skutecznie wykorzystać potencjał witryny, by zdobyć wyższą pozycję w rankingu Google.

 

CO?

Udzielimy Ci wskazówek dotyczących tworzenia treści na strony internetowe i nasycania ich frazami kluczowymi. Wskażemy, jakich narzędzi używać, by poznać potencjał słów kluczowych oraz ich szacowaną liczbę wyszukań.

 

JAK?

Podczas szkolenia SEO przedstawimy Ci sprawdzone sposoby pozyskiwania wartościowych linków oraz listę dobrych praktyk link buildingowych, które obok optymalizacji strony są podstawowym sposobem na budowanie wysokiej pozycji witryny w wyszukiwarce Google. Przybliżymy Ci również podstawowe narzędzia ułatwiające pracę specjalisty SEO oraz ich zastosowanie w praktyce.

 

Chce się skontaktować Lista szkoleń

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.