Audyt kampanii PPC AdWords

audyt-adwords

Audyt kampanii PPC AdWords to analiza ekspercka Twoich dotychczasowych kampanii reklamowych w systemie reklamowym Google. Dzięki niej sprawdzimy, czy odpowiednio lokujesz swoje budżety reklamowe, tworzysz skuteczne komunikaty i kierujesz je dokładnie do tych osób, które zareagują na nie najlepiej.

Jako, że należymy do elitarnego grona agencji w Polsce, które legitymują się certyfikatami Google Partner Premium oraz Google Rising Stars możesz być pewien, że przygotowany przez nas audyt będzie jak najwyższej jakości! Potwierdza to również nasza przynależność do 2% najlepszych agencji na świecie, które uzyskały status PREMIUM.

 

Usługa audyt kampanii PPC AdWords zawiera analizę:

  • konta, sprawdzimy podstawowe ustawienia Twojego konta i ich poprawność,
  • kampanii, zbadamy strukturę kampanii i dopasujemy jej typ do Twojego celu biznesowego,
  • kierowania, sprawdzimy, czy udaje Ci się docierać do właściwych grup potencjalnych klientów Twojej marki, znajdujących się na różnych etapach ścieżki zakupowej,
  • analityki, zweryfikujemy poprawność zbieranych przez Ciebie danych i ich użyteczność w procesie optymalizacji kampanii AdWords,

 

W ramach usługi audyt kampanii PPC AdWords otrzymasz również kilkunastostronicowy raport podsumowujący wykonany audyt: zawarte będą w nim informacje o odnalezionych przez nas błędach, skrupulatnie podsumujemy każdy punkt przeprowadzonego przez nas audytu i określimy poziom Twojego konta. Wszystko to po to, by móc przygotować dla Ciebie roczną estymację, gdzie pokażemy, jakie efekty osiągniesz wybierając współpracę z nami.

 

 

Skontaktuj się z nami!

 


certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl