• 0
  • 5 min
  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  To już trzeci owocny i niezwykle produktywny dzień w Hanowerze. Właśnie tutaj odbywa się 31. edycja międzynarodowego wydarzenia z zakresu technologii informacji i komunikacji – CeBIT. To ponad 200 000 zwiedzających i 3000 wystawców takich jak Cisco Systems, Capgemini, Samsung Electronics czy Volkswagen. Zastanawiasz się czy warto tu być?

  Dwa tygodnie temu, w ramach początku projektu internacjonalizacji PromoTraffic, międzynarodowe relacje nawiązaliśmy na targach SXSW w Austin, USA (relację dla Was mam TUTAJ). Od poniedziałku, kontynuując projekt, bierzemy udział w targach CeBIT. Począwszy od 1986 roku, organizowane są one corocznie w połowie marca. Zawsze cieszą się dużą popularnością m.in. z uwagi na prezentowanie najlepszych technologii, wielu prototypowych rozwiązań z branż IT, automotive, wsparcia sprzedaży, marketingu, healthcare itp. Targi to też oczywiście duże możliwości networkingowe i imponujące stanowiska, mające w pewnych przypadkach ponad 100m².

   

   

  CeBIT to profesjonalne połączenie targów, wykładów i konferencji, prowadzonych przez najlepszych specjalistów ICT. Prezentowane są tam najnowsze trendy rynkowe w obszarach szeroko rozumianych nowych technologii. Jako firma, która rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie i jest zainteresowana inwestowaniem w nowe technologie, nie mogliśmy ich przegapić!

   

   

  CeBIT – dlaczego tu jesteśmy?

  Już pierwszego dnia wydarzenia wiedzieliśmy, że udział w targach to bez wątpienia dobra decyzja. Dlaczego? Szukamy nowych możliwości, chcemy oferować naszym klientom nowoczesne rozwiązania.Nawiązanie bliższych relacji z wartościowymi partnerami biznesowymi z zagranicy, cenna wiedza od światowej klasy ekspertów i możliwość przyjrzenia się najnowszym technologiom posłuży polepszeniem efektów kampanii, jakie prowadzimy. Co więcej, nasi Klienci będą mieli lepsze doświadczenie ze współpracy z nami oraz zyskają dodatkowe możliwości w postaci sprzedaży i skutecznego wejścia na zagraniczne rynki.

  Ponadto nasz zespół otrzyma wartościowe know-how, co doprowadzi do podniesienia jakości naszych działań, a w konsekwencji do zbudowania silnej marki także poza granicami kraju.

   

   

  Atmosfera jest doskonała! Mnóstwo inspiracji, motywacji i pozytywnej energii! Polecamy Wam, a szczególnie tym, którzy nie mogą być na targach, obejrzenie naszej wideorelacji, która niebawem pojawi się na naszym fanpage’u. Bądźcie czujni!

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz