• 0
  • 5 min
  Milena Konieczko
  Napisane przez
  Milena Konieczko

  29 kategorii, 9 agencji z Polski, a wśród nich PromoTraffic z nominacją w kategorii Best PPC Campaign! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie coraz lepsze wyniki uzyskiwane w kampaniach dla różnorodnych klientów i coraz większa skala działań. Teraz, oprócz uznania i zaufania ze strony naszych klientów, zyskaliśmy prestiżowe wyróżnienie od najlepszych specjalistów SEM na świecie.

  European Search Awards – Oskary w branży marketingu online

  European Search Awards (ESA) to międzynarodowy konkurs organizowany od 2012 roku, w którym nagradzane są najlepsze kampanie marketingu online. Co roku setki case studies oraz agencji walczy o nominację i wygraną, lecz do finału przechodzi tylko niewiele z nich. Wyboru dokonuje jury składające się ze światowej klasy ekspertów. Nominacje przyznawane są z podziałem na: Digital, PPC, SEO, Content Marketing oraz innowacyjne produkty. Dotychczas w tym konkursie tylko agencji Bluerank udało się zdobyć dwie statuetki w tym konkursie. Do tegorocznego finału zakwalifikowało się 9 polskich agencji, które uzyskały łącznie 20 nominacji. Wśród nich – my, z naszym case study z kampanii PPC dla firmy Plantwear, największego na rynku europejskim producenta drewnianych zegarków i okularów (Promotraffic & Plantwear love wood – PPC Strategy for wooden watch lovers). Wysłany case musiał spełniać określone wymagania, związane z wynikami oraz samą konstrukcją materiału, dlatego też bardzo cieszymy się, że nasze działania w tym zakresie zostały docenione.

  Co miało wpływ na tak prestiżowe wyróżnienie?

  Nominacja w ESA to nie jedyny nasz sukces w ostatnim czasie. Co jeszcze się wydarzyło? Uzyskaliśmy piątą specjalizację Google (reklama wideo), tym samym zostaliśmy włączeni w niewielkie grono Premium Partnerów Google w Polsce (4 agencje) ze wszystkimi specjalizacjami (reklama w wyszukiwarce, reklama w sieci reklamowej, reklama w mobile, reklama produktowa, reklama wideo).

  Specjalizacje Google oraz wyróżnienie w ESA są rezultatem naszych ciągłych starań, aby kampanie reklamowe jakie prowadzimy, przynosiły coraz lepsze efekty biznesowe, znacznie zwiększały sprzedaż oraz pomagały pozyskać wielu nowych klientów firmom, z którymi współpracujemy.

  „And the winner is…”

  Uroczysta gala rozdania nagród odbędzie się już 27 kwietnia w Starej Zajezdni w Krakowie. Z niecierpliwością odliczamy dni do tego wielkiego wydarzenia. Do końca będziemy walczyć o zwycięstwo! Już sama nominacja to dla nas duże wyróżnienie, które niezwykle motywuje nas do pracy oraz dostarczania klientom jak najlepszych efektów i najnowszej, światowej klasy technologii.

   

  Milena Konieczko
  Napisane przez
  Milena Konieczko

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz