• 0
  • 5 min
  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Rozpoczęliśmy rekrutację na stanowiska Specjalisty SEO, Specjalisty PPC, Specjalisty ds. Marketingu oraz Account Executive. Czeka na Ciebie miejsce w Agencji Premium, należącej do 2% najlepszych Partnerów Google na świecie. Sprawdź, dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu, czego oczekujemy, ale też na co możesz liczyć w zamian!

  W ciągu czterech lat istnienia na rynku szybko się rozwijamy, stale zwiększamy swoje możliwości i podnosimy kompetencje. Istnieje wiele powodów, aby u nas pracować. Oto niektóre z nich:

   

  1. Uzyskaliśmy Status Premium Partnera Google. Oznacza to, że w naszej agencji SEO/SEM pracują certyfikowani specjaliści, zarządzający wciąż wzrastającymi budżetami reklamowymi naszych klientów. Dzięki tak wyspecjalizowanej załodze, uzyskujemy ponadprzeciętne efekty biznesowe w kwestii generowania sprzedaży oraz pozyskiwania nowych odbiorców.

   

  2. Bierzemy udział w najbardziej prestiżowych wydarzeniach branżowych. Lubimy na bieżąco aktualizować swoją wiedzę, dlatego też często uczestniczymy w takich eventach, jak Marketing Festival w Ostrawie, konferencja I love marketing, SEMcamp czy różnego rodzaju szkolenia dla Premium Partnerów Google.

  Mówiąc o poszerzaniu wiedzy, warto również wspomnieć, że często organizujemy szkolenia wewnętrzne, a nasza firmowa biblioteczka bogata jest w wartościowe książki i magazyny tematycznie związane z marketingiem, public relations oraz branżami pokrewnymi.

   

  3. Współpracujemy z najlepszymi markami. Realizujemy różnorodne projekty dla firm z wielu branż. Pracownicy z różnych działów mają możliwość szerokiego rozwoju zawodowego, dzięki działaniom dla takich klientów, jak: Comarch, Plantwear, Inpost, Bioderma, SurgePolonia, Topsanit. Sprawdź, jakie efekty osiągamy → bit.ly/2gHRoxz.

   

  4. Gwarantujemy komfortowe warunki pracy. Swoją siedzibę mamy w nowoczesnym biurze w centrum Krakowa, co umożliwia łatwy dojazd z pozostałych części miasta. Ponadto, zatrudniając się u nas zyskasz dostęp do profesjonalnego sprzętu oraz wszystkich niezbędnych narzędzi pracy.

   

   

   

  5. Oferujemy bogaty pakiet benefitów. Naszym pracownikom zapewniamy m.in. prywatne ubezpieczenie medyczne, możliwość wykupienia karty Multisport na preferencyjnych warunkach, a także świeże dostawy owoców i warzyw!

   

  6. Zapewniamy indywidualną ścieżkę kariery. Każdemu pracownikowi oferujemy duże możliwości rozwoju zawodowego, ustalając indywidualnie dopasowany plan zdobywania doświadczenia.

  Sprawdź, komu udało się awansować w ostatnich miesiącach i kto dołączył do naszego zespołu: bit.ly/2jnpw3O.

   

   

  Zainteresowany? Dowiedz się więcej o poszczególnych stanowiskach.

   

  1. Seo Specjalista

  Liczymy, że kandydat na to stanowisko będzie otwarty na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i uczestniczenie w ambitnych a jednocześnie bardzo satysfakcjonujących projektach SEO. Oczekujemy, iż będzie on osobą mającą kreatywne, nowoczesne podejście do projektowania treści na stronach klientów, a także wykaże się dobrą znajomością narzędzi analitycznych takich jak Google Analytics, Google Search Console, Majestic, GTM.

   

  PPC Specjalista

  Od osób zainteresowanych tym stanowiskiem oczekujemy przede wszystkim dobrej znajomości środowisk AdWords i Analytics oraz doświadczenia w prowadzeniu kampanii SEM. Dodatkowymi atutami będą dobra znajomość Google Tag Managera oraz doświadczenie w prowadzeniu Facebook Ads.

   

  3. Specjalista ds. Marketingu

  Idealny kandydat na to stanowisko powinien mieć umiejętność tworzenia oryginalnych i kreatywnych komunikatów, dopasowanych do określonych grup docelowych i realizujących różnorodne cele. Od osób zainteresowanych oczekujemy również wiedzy na temat inbound i outbound marketingu.

   

  4. Account Executive

  Czym powinna cechować się osoba na tym stanowisku? Przede wszystkim łatwością w nawiązywaniu kontaktów oraz elastycznością w działaniu, co pozwoli na utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami. Doświadczenie w obsłudze klienta nie jest wymagane, aczkolwiek mile widziane.

   

  Gotowy na nowe, ambitne i interesujące wyzwania? To może być początek ciekawej przygody z marketingiem. Nie czekaj. Wyślij do nas swoje CV.

  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz