• 0
  • 5 min
  Klaudia Raczek
  Napisane przez
  Klaudia Raczek
  Cześć adepcie sztuki kosmicznej! 🙂

   

  Piszemy do Ciebie, bo szukamy osoby, która chciałaby się z nami rozwijać od podstaw w marketingu internetowym, a szczególnie w prowadzeniu kampanii płatnych w AdWords.

   

  Wymagamy jedynie zainteresowania i silnej motywacji do zdobywania wiedzy w zakresie prowadzenia kampanii PPC. Reszty Cię nauczymy. 🙂

  Kim jesteśmy?

  Nie jesteśmy tylko astronautami. 🙂 Mamy marketing internetowy we krwi, uwielbiamy nowe technologie i media, cechuje nas silna potrzeba rozwoju i zaangażowanie. Lubimy też czasem zejść na Ziemię i odpocząć.

   

   

  Wszystkich nas możesz poznać tu: http://promotraffic.pl/poznaj-nas/ 🙂

  Jak wygląda początek stażu?

  Zanim rzucimy Cię na szerokie wody AdWordsa, przez pierwsze 3 miesiące będziesz się zapoznawać z firmą, stanowiskiem i standardami. Przejdziesz szereg szkoleń wewnętrznych i kursów, na których dowiesz się, na czym polega u nas praca, analityka internetowa i dogłębnie poznasz system AdWords.
  Pod czujnym okiem opiekuna stażu zaczniesz pracować dla klientów. Przekażemy Ci cenny know-how, który już w tych pierwszych miesiącach pomoże Ci się rozwinąć.

  Czego możesz oczekiwać?

  Na każdym stanowisku gwarantujemy:
  1. Przejrzystą ścieżkę rozwoju – zobaczysz m.in. jakie komptetencje rozwinąć, aby po stażu zostać z nami jako Junior PPC Specialist.
  2. Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  3. Niezbędne narzędzia pracy, materiały edukacyjne i biblioteczkę pełną branżowej wiedzy:

   

   

  4. Wsparcie zespołu specjalistów, przyjazną atmosferę.
  5. Możliwość współpracy z największymi markami, m.in.:
  6. Komfortowe biuro w Krakowie (obok siłownia, prywnatna placówka medyczna, kilka restauracji, przedszkole, węzeł komunikacyjny, parking dla rowerów):

   

  Kogo szukamy?

  Aktualnie szukamy stażysty lub stażystki PPC – przejdź do ogłoszenia o pracę, aplikuj i wpadnij do nas na kawę lub herbatę:

   

  Mamy nadzieję, że do zobaczenia! 😃
  Klaudia Raczek
  Napisane przez
  Klaudia Raczek

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz