• 0
  • 5 min
  Klaudia Raczek
  Napisane przez
  Klaudia Raczek
  Cześć adepcie sztuki kosmicznej! 🙂
  Piszemy do Ciebie, bo szukamy osoby, która chciałaby się z nami rozwijać od podstaw w marketingu i PR.
  Wymagamy jedynie zainteresowania i silnej motywacji do zdobywania wiedzy w zakresie promocji firmy w Internecie i offline. Reszty Cię nauczymy. 🙂

  Kim jesteśmy?

  Nie jesteśmy tylko astronautami. 🙂 Mamy marketing internetowy we krwi, uwielbiamy nowe technologie i media, cechuje nas silna potrzeba rozwoju i zaangażowanie. Lubimy też czasem zejść na Ziemię i odpocząć.
   Wszystkich nas możesz poznać tu: http://promotraffic.pl/poznaj-nas/ 🙂

  Jak wygląda początek stażu?

  Zanim rzucimy Cię na szerokie wody marketingu, social mediów i PR, przez pierwsze 3 miesiące będziesz się zapoznawać z firmą, stanowiskiem i standardami. Przejdziesz szereg szkoleń wewnętrznych i kursów, na których dowiesz się, na czym polega u nas praca, poznasz wszystkie narzędzia, z których korzystamy, aby promować firmę i docierać do klientów, specjalistów oraz potencjalnych pracowników.
  Pod czujnym okiem opiekuna stażu zaczniesz pracować dla klientów. Przekażemy Ci cenny know-how, który już w tych pierwszych miesiącach pomoże Ci się rozwinąć.

  Czego możesz oczekiwać?

  Na każdym stanowisku gwarantujemy:
  1. Przejrzystą ścieżkę rozwoju – zobaczysz m.in. jakie komptetencje rozwinąć, aby po stażu zostać z nami jako Junior Marketing & PR Specialist.
  2. Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  3. Niezbędne narzędzia pracy, materiały edukacyjne i biblioteczkę pełną branżowej wiedzy:

   

  4. Wsparcie zespołu specjalistów, przyjazną atmosferę.
  5. Możliwość pracy w firmie, która obsługuje największe marki, m.in.:
  6. Komfortowe biuro w Krakowie (obok siłownia, prywatna placówka medyczna, kilka restauracji, przedszkole, węzeł komunikacyjny, parking dla rowerów):

  Kogo szukamy?

  Aktualnie szukamy osoby na stanowisko stażysty/-ki ds. marketingu i PR – przejdź do ogłoszenia o pracę, aplikuj i wpadnij do nas na kawę lub herbatę:
  Mamy nadzieję, że do zobaczenia! 😃

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz