• 0
  • 5 min
  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Poszerzyliśmy grono naszych specjalistów w dwóch obszarach.

  Klaudia Sura jako Account Executive

  Klaudii droga do branży była dość kręta, a sama Klaudia z pewnością mogłaby ją precyzyjnie zdigitalizować na podkładzie mapowym. Po studiach geograficznych, swoje pierwsze zawodowe kroki stawiała w GISON – polskim liderze rozwiązań geoinformatycznych, gdzie zajmowała się wdrażaniem systemów mapowych w urzędach miast i gmin. Jak sama mówi, tam też urodziło się jej pierwsze dziecko, czyli serwis turystykawgminie.pl, który koordynowała od samego początku. Prace nad UX-em i promocją serwisu rozbudziły w niej marketingową duszę, co z kolei zmotywowało do podjęcia studiów podyplomowych z zakresu marketingu internetowego na AGH. Stale się rozwija i czerpie satysfakcje z przekazywania wiedzy innym. Głównie z tego powodu rozpoczęła studia doktoranckie.

  Klaudia w PromoTraffic od maja zasila szeregi działu Client Service. Na co dzień pracuje nad badaniem potrzeb i rozwoju biznesu naszych klientów. Pilnuje harmonogramów, budżetów, spełnianych celów, ale przede wszystkim dba o dobre relacje i satysfakcję klientów.

  Mówi, że w wolnym czasie lubi gotować, ale nie mieliśmy okazji jeszcze tego zweryfikować. Do pracy jeździ na rowerze, a popołudniami dużo pływa i czyta branżową literaturę.

   

  Krzysztof Klasa jako SEO Specialist

  Krzysztof przygodę z marketingiem internetowym i SEO rozpoczął w 2008 roku, kiedy próbował (z różnym skutkiem) pozyskać ruch na swoje przeładowane reklamami blogi. Następnie pogłębiał swoją wiedzę na praktykach w jednej z krakowskich agencji oraz jako freelancer, wykonywał niewielkie zlecenia z zakresu linkbuildingu czy SEO copywritingu.

  Zanim trafił do PromoTraffic, przez ponad 5 lat pracował w agencji interaktywnej Webiso, gdzie na samodzielnym stanowisku był odpowiedzialny za całościową realizację strategii SEO dla klientów. Jest zwolennikiem porządnej technicznej optymalizacji i rozbudowy contentu na stronie.

  W PromoTraffic odpowiada za planowanie oraz realizację strategii SEO dla klientów.

  W nielicznych wolnych chwilach lubi sobie nawarzyć piwa, poczytać dobry kryminał albo pomarzyć o ciepłych krajach. Czasem te marzenia również realizuje.

   

  Jesteśmy dumni z naszych specjalistów. Chcesz z nami pracować? Sprawdź, kogo aktualnie szukamy!

  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz