• 0
  • 5 min
  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  8 listopada jedziemy na XIII Targi eHandlu, gdzie będziemy wystawcami na stoisku B 4.4

   

  Dlaczego warto odwiedzić Targi eHandlu?

   

  „W takich wydarzeniach jak Targi eHandlu najbardziej cenię sobie możliwość porozmawiania i wymienienia się dobrymi praktykami z branżowymi partnerami oraz dużą intensywność spotkań twarzą w twarz, zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi klientami. To wszystko wspiera luźna atmosfera i przyjazny biznesowi klimat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wiosennej edycji targów i już nie możemy doczekać się edycji jesiennej w Warszawie”.

  ROBERT STOLARCZYK, PREZES PROMOTRAFFIC

   

  Spotkajmy się 8 listopada w Warszawie

  Zapraszamy na spotkanie z nami już 8 listopada (środa) do EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego w Warszawie. Możesz oczekiwać 4000 Zwiedzających, 24 eksperckie prezentacje na 3 scenach i 130 Wystawców z branży. Kliknij i zarejestruj się bezpłatnie! 🙂

   

   

  Czym są Targi eHandlu?

  Targi eHandlu to wydarzenie niezwykle cenione w branży internetowej. Spotykają się na nim najwięksi gracze na rynku, jeżeli chodzi o sprzedaż online.

  To dobra okazja do tego, aby nawiązać wartościowe kontakty z ludźmi z branży oraz porozmawiać o nowych pomysłach na rozwój biznesu i poznać najnowsze rozwiązania w zakresie handlu elektronicznego. Te inspiracje pomagają nam w prowadzeniu kampanii dla e-commerce.

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz