Your browser does not support JavaScript!

We use cookies to enhance your visiting experience, tailor content and support our mission. Your personal data will be collected and processed by PromoTraffic Sp.z.o.o. (website administrator). By using our site, you consent to the use of cookies. Your preferences can be reviewed or modified at any time in your browser's settings. For more information, please read our privacy policy.

Would you like to know how to run effective marketing campaigns? Learn more about Adwords On Steroids

Free e-booki

Get help from our experts.
We will help your company build relationships with customers, strengthen brand visibility on the Internet or increase sales.
See how we can help.

cover
183 pobrań 20 min

Raport liderów branży obuwia sportowego w sektorze e-commerce

Wartość rynku obuwia sportowego w Polsce z każdym rokiem rośnie – w 2018 wyniosła niemal 2,5 mld zł. Około 12% tej wartości pochodzi z kanału online, co pokazuje, że Polacy nadal bardzo chętnie po zakup butów wybierają się do sklepów stacjonarnych. Prognozuje się, że w 2019 wartość całego rynku wzrośnie o ponad 21% w stosunku do roku poprzedniego. Będzie to oznaczać dla rynku e-commerce wzrost wartości sprzedaży o niemal 11% i przekroczenie bariery 300 mln zł przychodu. W naszym raporcie znajdziesz zbiór dobrych praktyk reklamowych z tej branży.

Details
cover
120 pobrań 20 min

Od briefingu do kickoffu

Brief to jeden z najważniejszych dokumentów, jakie powstają na początku współpracy między agencją a klientem. To podstawa zdrowej relacji i jasny wykaz tego, czego klient oczekuje. Zauważyłem jednak, że dla wielu klientów stworzenie treściwego briefu to duże wyzwanie. Nie są to tylko domysły – jak pokazują statystyki, zaledwie 20% specjalistów ds. marketingu przeszło szkolenie dotyczące tworzenia briefów. Z czego wynikają trudności w sporządzaniu takiego dokumentu, co powinien zawierać i dlaczego to takie ważne? Na te i inne pytania odpowiem w tym poradniku, którego celem jest usprawnienie newralgicznych i trudnych (ale kluczowych!) procesów, mających znaczący wpływ na współpracę między agencją a Twoją firmą.

Details
cover
138 pobrań 20min

Zbiór dobrych praktyk SEO niezbędnych do optymalizacji artykułów blogowych

Cały proces tworzenia artykułów przyjaznych robotom wyszukiwarek (i ludziom) rozbijamy na czynniki pierwsze. Jego pierwsza i główna część to kompendium wiedzy. Poruszyliśmy w nim wszystkie najważniejsze kwestie bez zagłębiania się w niepotrzebne szczegóły techniczne. Krótko podpowiadamy, jakie są sprawdzone zasady optymalizacyjne. Wskazujemy na najczęstsze błędy oraz wyjaśniamy, jak im zaradzić.

Drugą częścią dokumentu jest check-lista. Dla uproszczenia zamieściliśmy w niej wyłącznie najważniejsze kwestie, które są kluczowe przy optymalizacji wpisów blogowych.

Dokument ten powinien trafić do niezbędnika osób odpowiedzialnych za treści na Twojej witrynie. Może również służyć do samodzielnej weryfikacji tego, czy treści blogowe są należycie zoptymalizowane. Zachęcamy do stosowania jak największej liczby przedstawionych tu wskazówek w codziennej pracy z treściami blogowymi.

Wartościowe wpisy blogowe zoptymalizowane pod pozycjonowanie mogą stać się cennym źródłem ruchu na Twojej witrynie.

Details
cover
2492 pobrań 35min

Digital marketing dla e-commerce

O tym, że reklama jest dźwignią handlu, wiadomo nie od dziś. Maksyma ta dotyczy zarówno rzeczywistości offline, jak i online. Jeśli chcesz, aby Twój biznes e-commerce się rozwijał, przyciągał nowych konsumentów i zachował lojalność u dotychczasowych klientów – potrzebujesz dobrze poprowadzonego marketingu digitalowego. Co jednak oznacza „dobry marketingu digitalowy”? W jaki sposób zaplanować i realizować działania, jak monitorować ich wyniki i wyciągać wnioski z analiz rezultatów? Oddajemy w Twoje ręce kompleksowy przewodnik po świecie digital marketingu dla e-commerce, w którym znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania. Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie solidną dawkę wiedzy oraz praktyczne porady z takich dziedzin jak SEO, PPC, Content Marketing, Social Media i Analityka.

Details
cover
352 pobrań 20 min

Poznaj zagraniczne rynki e-commerce

Details
cover
364 pobrań 25 min

Kompendium wiedzy o analityce internetowej

Details
cover
240 pobrań 17 min

Trendbook e-commerce 2022 – okiem przedstawicieli branży

Details
ebook image

Pobierz bezpłatny e-book

Zapisz się do naszego newslettera, a my podeślemy Ci e-booka "Digital marketing dla e-commerce " bezpośrednio na Twoją skrzynkę.