Your browser does not support JavaScript!

We use cookies to enhance your visiting experience, tailor content and support our mission. Your personal data will be collected and processed by PromoTraffic Sp.z.o.o. (website administrator). By using our site, you consent to the use of cookies. Your preferences can be reviewed or modified at any time in your browser's settings. For more information, please read our privacy policy.

Would you like to know how to run effective marketing campaigns? Learn more about Adwords On Steroids

Klienci o nas

Dowiedź się co mówią o nas nasi klienci.

Kamil Bobka

CEO Sneakerstudio

PromoTraffic should definitely be praised for its quality services. It is an agency that has made an invaluable contribution to the success and excellent sales of our store. It is a team of professional, competent and open-minded people. This would not be possible without support of experienced experts in PPC and web analytics, and also in optimizing processes that increase efficiency of the store. Their commitment and reliability have repeatedly shown that this cooperation has been a successful investment.

Łukasz Gwóźdź

Marketing & Analysis Director | Picodi.com S.A.

I have been working with PromoTraffic for over 2 years. Projects related to Google Ads and Social Media are implemented jointly. For the last 2 years PromoTraffic has carried out, among others, demanding advertising campaigns related to Black Friday. Both banner and video campaigns are carried out together. This is a very important moment of the year for us, and properly conducted campaigns are crucial for our business. We effectively implement them on more than 20 markets. Furthermore, PromoTraffic supports us on Facebook. I am satisfied with the results we achieve together as well as services and support I have been receiving from the Agency.

Daniel B. Drożdż

Dział Marketingu Domeny.pl

I am very pleased to be cooperating with PromoTraffic. Firstly, the results are consistent with the goals, secondly, our cooperation is close and thus optimisation of the website is continuous, and thirdly, reporting and access to data meet all our expectations. I recommend PromoTraffic to companies interested in professional

Zuzanna Skrzyńska

Marketing Manager

Through cooperation with PromoTraffic we rely on partnership. Not only careful performance of entrusted tasks can we expect, but also professional advice, often going beyond subject of the order. In the way we provide our services, we value attention to detail and sales effects. Personally, I also appreciate very good customer service - smooth communication and quick reactions, which are often missing in cooperation with agencies.

Małgorzata Gazda-Kęsik

Kierownik ds. Marketingu i Promocji

We have been working with Promotraffic on SEO and Google Ads since March 2017. During this time, both experts and managers of the company have become known as credible and reliable partners who try to adapt to our expectations and at the same time to come up with their own initiatives. We value the fact that step by step a strategy is being implemented which aims not only to increase revenues but also to optimize costs.

Jacek Ciołkowski

Ecommerce Specialist, Sneakerstudio

Zespół specjalistów PromoTraffic postawiliśmy przed bardzo dużym wyzwaniem. Kompleksowa obsługa PPC na kilku rynkach w bardzo krótkich odstępach czasowych wymagała dużego zaangażowania i przemyślanego działania. Kompetencje zespołu PPC oraz performance directora Krystiania Kucharskiego zostały potwierdzone niedługo po starcie kampanii. Wyniki osiągane przez firmę PromoTraffic w znaczący sposób przyczyniły się do zwiększenia świadomości naszej marki na różnych rynkach europejskich. Współpraca ze specjalistami z PromoTraffic to prawdziwa przyjemność, a wyniki przez nich osiągane bardzo zadowalające.

Sławomir Konieczny

CEO sklepsportowy.pl

Na “kosmitów” trafiłem ponad rok temu, kiedy to szukałem firmy dla polepszenia konwersji na sklepsportowy.pl, w natłoku firm o podobnym profilu właśnie sceneria ich strony, kosmosu mnie urzekła i postanowiłem do nich się odezwać. Szybko rozpoczęliśmy współpracę i na początek oddałem im do prowadzenia kampanie Google AdWord na sklepsportowy.pl, jak się okazało obniżyli w znacznym stopniu koszty pozyskania klienta, co mnie bardzo ucieszyło. Obecnie pracujemy nad zwiększeniem sprzedaży przy utrzymaniu obecnego budżetu, który oczywiście można dowolnie regulować. Kilka miesięcy temu już sprawdzonej i zaufanej firmie PromoTraffic oddałem do prowadzenie SEO i już możemy zaobserwować lepszą widoczność klientów w sklepie i zwiększone zakupy z tego właśnie źródła, a od przyszłego miesiąca mamy podpisać kolejną umowę na prowadzenie Facebooka. Współpraca z firmą PromoTraffic odbywa się na bardzo wysokim poziomie, ponieważ cała załoga jest bardzo opiekuńcza i komunikatywna. Kontakt z nimi to czysta przyjemność i cieszy dbałość o losy mojego sklepu, ich metodyka i rozwiązania są bardzo nowoczesne co przedkłada się na rozwój sklepu. Jest to pierwsza firma z wielu której ufam i chciałbym pozostać z nimi jak najdłużej stale rozwijając i modernizując sklep internetowy – zawsze jest dużo do zrobienia, poprzednie firmy wprowadzały chaos i przynosiły słabe efekty, a PromoTraffic obsługuje sklep kompleksowo, więc nie muszę już współpracować z wieloma firmami.

Katarzyna Tumielewicz

Marketing Manager Turner Broadcasting System Poland Sp. z o.o.

Współpraca z PromoTraffic od początku przebiegała wzorowo. Szukałam firmy, która mogłaby przeprowadzić indywidualne szkolenie z zakresu adwords dla kilkuosobowego zespołu. Ofertę przygotował Pan Robert Stolarczyk. Podczas kilku telefonicznych rozmów dokładnie poznał nasze potrzeby, dzięki czemu szkolenie w pełni spełniło oczekiwania uczestników. Szkolenie poprowadził Pan Krystian Kucharski, który jest nie tylko doświadczonym ekspertem w temacie kampanii adwords, ale też doskonałym nauczycielem. Spotkania odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, co znacząco ułatwiło przyswojenie sporego zakresu wiedzy. Współpracę z firmą PromoTraffic oceniam bardzo wysoko, szkolenie było efektywne i dało mi praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia kampanii adwords, którą z powiedzeniem wykorzystuję na co dzień.

Paulina Mieczkowska

Product Manager w Pierre Fabre Dermo-Cosmetique

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez PromoTraffic, cóż można powiedzieć: pełen profesjonalizm, focus na potrzeby uczestników szkolenia oraz szczegółowe pokazanie jak to się wszystko ma do praktyki.

Sławomir Kozik

Manager IT, GACA System

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkolenia Google Analytics PRO realizowanym przez firmę PromoTraffic. Szkolenie prowadził Pan Krystiach Kucharski i w mojej ocenie wykonał kawał dobrej roboty. Sporo wiedzy z obszaru Analityki Weobwej poparte praktycznym doświadczeniem i konkretnymi przykładami z życia.

Ewa Szczegielniak

CEO echomarketing

Roberta Stolarczyka - prezesa zarządu Promo Traffic poznaliśmy dzięki programowi Google Rising Stars, do udziału w którym zaproszone zostały najszybciej rozwijające się agencje partnerskie Google w Polsce. Od tego czasu wzajemnie wspieramy się w rozwijaniu naszych firm. Robert dał się poznać jako wybitny specjalista w obszarze marketingu online, który - co rzadko spotykane - nie ma problemu z dzieleniem się swoją ponadprzeciętną wiedzą i chętnie to czyni. Jego unikatowe kompetencje oraz wysoka kultura pracy składają się na profesjonalizm przez wielkie P i pozwalają postrzegać go jako wartościowego i godnego zaufania partnera biznesowego. Agencja PromoTraffic i jej Klienci są po prostu skazani na (jeszcze większy) sukces!

Wiktor Pyrzyk

Prezes Plantwear

Podjęcie współpracy z PromoTraffic było zdecydowanie dobrym krokiem. Kampanie reklamowa obsługiwane są w sposób bardzo profesjonalny. Dużym atutem jest rzetelne raportowanie. Odnotowaliśmy znaczne zmniejszenie kosztów reklamy i wzrost przychodu. Polecam.

Agnieszka Jaworska

CEO ️J'adore Instytut

Zdecydowanie polecamy PromoTraffic. Agencja reprezentuje bardzo wysoki poziom oraz ma duże doświadczenie w zakresie pozycjonowania co realnie wpływa na większe obroty. Polecamy!

Patryk Nowicki

Dyrektor PR & Marketingu PSG Polska

Najważniejsze cechy, które na tle innych doświadczeń, wyróżniają naszą relację biznesową z PromoTraffic, to dopasowanie działań marketingowych do potencjału ofertowego, a także realne zaangażowanie osób odpowiedzialnych za projekty. Dodając do tego terminowość, dbałość o detale oraz transparentność w przypadku niepowodzeń - otrzymujemy przepis na skuteczne realizowanie założonych celów. Cieszę się, że dzięki temu konsekwentnie budujemy wzajemne zaufanie i pomimo upływu lat, wciąż jesteśmy pozytywnie zaskakiwani nowymi pomysłami.

Jacek Kramarz

Director Of Business Development

Z Promotraffic współpracę w obszarze SEO, SEM, Content marketingu rozpoczęliśmy w połowie 2017 roku. Głównym wyzwaniem dla nas było zbudować sobie pozycję w wyszukiwarce możliwie szybko. Wiedzieliśmy że branża i kategoria produktowa ma sporo szans ale też zagrożeń. Wyzwaniem było wykorzystanie maksymalnych możliwości Google Ads w celu docierania do grupy docelowej na odpowiednim etapie lejka zakupowego. Promotraffic pomogło nam zoptymalizować stronę internetową, wyznaczać kierunki w obszarze content marketingu oraz możliwie efektywnie działać w obszarze SEM. Polecam Promotraffic do współpracy w branżach i kategoriach produktowych z ograniczeniami.

Piotr Kałwa

Head of ecommerce

Z agencją Promotraffic współpracujemy od połowy 2016 roku. Początkowo współpracowaliśmy tylko na rynku polskim w obszarze wyszukiwarki. Aktualnie Promotraffic odpowiada za nasz całościowy digital marketing na rynku Polskim i Ukraińskim. Podczas tej współpracy w tak dynamicznym obszarze jakim jest reklama internetowa nie zabrakło też sytuacji bardzo wymagających i wystawiających naszą współpracę na próbę. Na końcu jednak zawsze agencja stawała na wysokości zadania, powodowała poczucie że można na nią liczyć i sporo od współpracy z nią oczekiwać. Przez ten czas nasz biznes internetowy znacznie się rozwinął i stworzył nam warunki do dywersyfikacji i szybkiego skalowania. To nie częsta sytuacja że klient rośnie razem z agencją a tutaj #growwithus ewidentnie zadziałało. Polecam agencję Promotraffic jako wiarygodnego i efektywnego partnera w digital marketingu.

Katarzyna Redłowska

Digital Manager

Z Promotraffic współpracujemy od 2016 roku. W ciągu tego czasu zrealizowaliśmy szereg projektów dla części naszych marek takich jak Sanostol, Vitrum D3 czy Vita Buerlecithin. Cześć zespołu agencji w początkowym etapie pracy z nami uczestniczyła w specjalnym szkoleniu z elementów prawa farmaceutycznego ponieważ bezpieczeństwo naszej komunikacji i kampanii reklamowych oraz zgodność z wymogami prawa jest dla nas kluczowa. Przez ten czas realizowaliśmy kampanie zarówno sezonowe oparte o dynamicznie zmieniające się, zależne od pogody momenty w roku jak i kampanie stałe mające na celu budować wizerunek i świadomość produktową naszych marek. Możemy polecić Promotraffic jako wiarygodnego i zaangażowanego partnera w digital marketingu.

Iwona Czopek

Head of Marketing & Communication

Współpracę z firmą PromoTraffic nawiązaliśmy w październiku 2017 r. rozpoczynając wspólne działania SEM na www.bodyboom.pl . A od roku 2018 współpracujemy również na polu Facebook Ads. Powierzenie cyklicznego prowadzenia kampanii Google Ads oraz Facebook Ads specjalistom PromoTraffic przyczyniło się do realizacji naszych planów sprzedaży e-commerce. Dobry kontakt z pracownikami, elastyczność w podejściu do projektów, ale przede wszystkim satysfakcjonujące wyniki sprawiają, że jest to firmą, którą z przyjemnością możemy polecić wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego partnera do działań z zakresu płatnych działań CPP. PromoTraffic cenimy również za zaangażowanie i proaktywny stosunek do współpracy. Jej pracownicy nie ograniczają się jedynie do zakresu umowy, ale kierując dobrem klienta wykazują inicjatywę, służąc doradztwem i pełniąc rolę prawdziwego partnera, a nie jedynie wykonawcy.

Anna Iwanek

Właścicielka Moda Size Plus

Firma PromoTraffic zasługuje na pochwałę za wysoką jakość świadczonych usług. Agencja ta znacząco przyczyniła się do sukcesu i doskonałych wyników sprzedażowych naszego sklepu. Dzięki zespołowi profesjonalnych, kompetentnych i otwartych specjalistów oraz ich zaangażowaniu w poznanie specyfiki naszej branży udało nam się stworzyć i wdrożyć skuteczną strategię komunikacji i działań reklamowych na kilku kanałach. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie głębokie zaangażowanie specjalistów i ich zaawansowana wiedza na temat optymalizacji procesów, budowania skutecznej komunikacji i technik umożliwiających zwiększenie przychodów. Ich sumienność i rzetelność udowodniły, że ta współpraca była udaną inwestycją. Jesteśmy zadowoleni z rozwiązań oraz z wyników, które nasz biznes osiąga, dzięki kooperacji z agencją.

Show more

Dowiedz się jak możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami lub wypełnij brief.

Skontaktuj się z nami
ebook image

Pobierz bezpłatny e-book

Zapisz się do naszego newslettera, a my podeślemy Ci e-booka "Digital marketing dla e-commerce " bezpośrednio na Twoją skrzynkę.