Marketing dla B2B


Rozumiemy specyfikę działania w handlu B2B. Dobieramy kanały i narzędzia tak, aby stworzyć dla Ciebie odpowiednią mieszankę działań PPC, SEO i content marketingu.

 

Wiemy, jak zoptymalizować Twoją stronę, aby znalazła się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce.

SEO dla B2B jest niezbędne by strona Twojej firmy była nie tylko lepiej widoczna na najbardziej konkurencyjne słowa kluczowe, ale generowała także konwersje w postaci  kontaktu ze strony potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Szczególnie ważne w B2B będzie budowanie i realizowanie strategii pozyskiwania linków wspomagających pozycjonowanie strony i jednocześnie wspierające wizerunek firmy.

 

Mamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii leadowych i sprzedażowych dla B2B – pomożemy Ci pozyskać nowych klientów i utrzymać stałych.

Działania w ramach kampanii płatnych dla B2B realizujemy szczególnie poprzez wykluczenia słów kluczowych wskazujących na B2C, optymalizację kampanii na podstawie wcześniej uzgodnionych i wyznaczonych celów tj. liczba wysłanych formularzy, przejścia na stronę kontaktu, ale także celów jakościowych – współczynnik odrzuceń, liczba stron na sesje, głębokość wizyty.

 

Znajdziemy Twojego idealnego klienta biznesowego, aby przyciągnąć jego uwagę poprzez angażujące treśći na stronie i w kanałach social media.

Marketing karmi się dobrej jakości treściami, które są niezbędne na każdym etapie lejka sprzedażowego. W content marketingu odpowiada za strategiczne i nastawione na konkretny cel biznesowy działania w obszarze treści. Content marketing dla handlu B2B obejmuje szczególnie tworzenie treści na bloga i branżowych e-booków, obsługę mediów społecznościowych, kampanie e-mail marketingowe.

 

Skontaktuj się Wypełnij brief online

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie