Kampanie DoubleClick

Narzędzie DoubleClick można porównać do Google AdWords z dziesięciokrotnie większymi możliwościami. Wszystko za sprawą wielości ustawień, zaawansowanych funkcji do zarządzania kampaniami SEM, co ostatecznie przekłada się na zwiększoną efektywność działań marketingowych.

 

DLACZEGO?

Zoptymalizujemy Twoje kampanie w wyszukiwarkach i pomożemy Ci nimi efektywnie zarządzać dzięki platformie DoubleClick podpiętej do konta Google AdWords. DoubleClick umożliwia integrowanie niezbędnych danych na temat użytkowników Internetu oraz skuteczniejsze wykorzystanie budżetów mediowych.

DoubleClick rozwiązuje problemy z którymi boryka się większość dużych sklepów internetowych – jest receptą na promowanie tylko tych artykułów, które aktualnie znajdują się w magazynie sklepu. Dzięki DoubleClick nie marnujemy pieniędzy na produkty, których nie ma na stanie, ale również nie doprowadza do frustracji użytkowników, którzy klikając w wybraną reklamę oczekują strony docelowej odpowiadającej ich potrzebom.

Umiejętność obsługi platformy DoubleClick pozwoli nam zarządzać Twoimi kampaniami, prowadzonymi w wielu wyszukiwarkach i kanałach mediowych. Poza tym reklama DoubleClick zwiększy zasięg i efektywność prowadzonych działań, co przełoży się na wzrost liczby transakcji w ramach budżetu oraz dotarcie do większej liczby Twoich klientów.

Dzięki kampaniom DoubleClick zaoszczędzisz czas, podejmiesz trafne decyzje, osiągniesz większy przychód i zwrot z inwestycji w marketing w wyszukiwarce (ROI).

 

CO?

Każdy klient otrzymuje wsparcie ze strony indywidualnego opiekuna, z którym ma stały kontakt telefoniczny i mailowy. W ten sposób oferujemy kompleksową pomoc, regularne monitorowanie efektów kampanii oraz konsultacje w sprawie optymalizacji kampanii i strony docelowej.

Ze względu na specyfikę rynku, kampanie płatnych reklam tekstowych w wyszukiwarce prowadzimy przede wszystkim za pomocą systemu Google AdWords połączonego z systemem DoubleClick.

Jeśli jednak szukasz innych rozwiązań, dotyczących przede wszystkim kampanii zagranicznych, posiadamy doświadczenie w kampaniach z wykorzystaniem systemu Bing Ads, w skład którego wchodzą takie wyszukiwarki jak Bing, Yahoo czy DuckDuckGo.

Aby kampanie reklamowe przy wykorzystaniu systemu Google AdWords i DoubleClick przynosiły satysfakcjonujące efekty należy we właściwy sposób podejść do struktury konta, tj. podzielić kampanie na określone grupy reklam i odpowiednio pogrupować słowa kluczowe w ramach wyznaczonych grup reklamowych.

 

JAK?

Planujemy: zapoznajemy się z Twoimi celami biznesowymi i na ich podstawie przedstawiamy nasz plan kampanii.

Analizujemy: wdrażamy na Twojej stronie skrypty i narzędzia, dzięki którym będziemy mieli pełny pogląd na prowadzone przez nas kampanie. Stworzymy dla Ciebie skuteczny plan działań marketingowych oraz przedstawimy jego rezultaty.

Wdrażamy: na podstawie założeń tworzymy kampanię reklamową, której struktura jest tożsama z Twoją stroną internetową.

Integrujemy: wdrożoną kampanie AdWords integrujemy z systemem DoubleClick i jego automatycznymi regułami.

Optymalizujemy: na podstawie zebranych danych dodajemy, zmieniamy lub usuwamy różne elementy kampanii, dzięki czemu zwiększamy skuteczność działań.

Realizujemy testy A/B: nawet najlepszą kampanię jesteśmy w stanie poprawić, dlatego też nieustannie prowadzimy testy, szukając najlepszych rozwiązań.

Raportujemy: przedstawiamy podsumowanie działań w przystępnej formie wraz z komentarzem specjalisty odpowiedzialnego za kampanię.

 

Chce się skontaktować Wypełnij brief online

certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017 & 2018

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN i BEST SMALL PPC AGENCY

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie