FreshMail.pl
  • 0
  • 5 min
  Klaudia Raczek
  Napisane przez
  Klaudia Raczek
  W minioną środę odbyła się gala, na której zajęliśmy 2. miejsce w kategorii „Najlepsza agencja wspomagająca generowanie sprzedaży”. Do finału nominowanych było aż 10 agencji.

  Drugie miejsce to motywacja

  W kategorii „Najlepsza agencja wspomagająca generowanie sprzedaży” wyprzedził nas tylko Sempai, któremu serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

  „Czujemy niedosyt, ale drugie miejsce motywuje nas jedynie do jeszcze większej i efektywniejszej pracy, zaangażowania w kampanie sprzedażowe dla naszych Klientów. W tej edycji niewiele nam zabrakło do zdobycia nagrody, co jest dla nas już dużym wyróżnieniem. Na pewno w przyszłym roku będziemy chcieli znowu powalczyć o głosy zarówno internautów, jak i jury. Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali i nam kibicowali” – mówił po gali Robert Stolarczyk, CEO PromoTraffic

  Przy okazji gratulujemy zaprzyjaźnionym firmom, które również stanęły na podium w swoich kategoriach: edrone, CallPage i BodyBoom.

  Czym są Ekomersy?

  W konkursie nagradzane są najlepsze firmy, produkty i usługi, które umożliwiają lub wspomagają sprzedaż online. Na nagrodę główną złożyły się głosy Internautów i 20-osobowego jury, które głosowało w 4 głównych kategoriach: Dostawcy, E-sklepy, Agencje i Osobowość roku. Wyróżnienia przyznawano w sumie w 17 podkategoriach.
  Klaudia Raczek
  Napisane przez
  Klaudia Raczek

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

  FreshMail.pl
   

  FreshMail.pl