...
Home Ekspansja zagraniczna – Expansion Tracker ®

Wprowadźmy Twój biznes na nowe rynki

Poznaj usługę Expansion Tracker ®

Dlaczego Cross- border?

Zwiększenie zasięgu rynkowego

  • Wejście na nowe rynki pozwala firmie dotrzeć do nowych grup klientów i zwiększyć bazę potencjalnych odbiorców.

Wykorzystanie korzyści skali

  • W miarę rosnącej skali działalności na międzynarodowych rynkach firma może osiągnąć korzyści skali, co może przyczynić się do obniżenia kosztów produkcji i dystrybucji.

Zwiększenie przychodów

Rozszerzenie działalności na rynki zagraniczne może przynieść dodatkowe źródło przychodów, co może pomóc w zwiększeniu rentowności firmy.

Dywersyfikacja ryzyka

  • Działalność na wielu rynkach może pomóc w zminimalizowaniu ryzyka związanego z niestabilnością na jednym rynku.

Konkurencyjność

  • Wejście na nowe rynki pozwala firmie konkurować z innymi graczami na międzynarodowej arenie i zdobywać udziały w tych rynkach.

Rozwinięcie globalnej marki

Wejście na rynki zagraniczne może przyczynić się do wzmocnienia pozycji marki na arenie międzynarodowej.

Porozmawiajmy

o ekspansji

Proces ekspansji zagranicznej obejmuje analizę rynku, dostosowanie oferty produktów lub usług do potrzeb lokalnych klientów, dostosowanie cen, logistyki i obsługi klienta do specyfiki danego rynku, a także budowę relacji z lokalnymi partnerami lub dostawcami. Sukces w ekspansji zagranicznej wymaga również elastyczności i gotowości do dostosowywania strategii w miarę zdobywania doświadczenia na nowych rynkach.

Na czym polega współpraca Expansion Tracker ®

1

1. Wprowadzenie

Zaplanujemy dedykowaną strategię eksportową dla Twojej marki. Przeprowadzimy analizę potencjału rynków zagranicznych wraz z rekomendacjami oraz audyt dotychczasowych działań.

2

2. Strategia

Przeprowadzimy szczegółową analizę rynku, na podstawie której opracujemy dedykowaną strategię wejścia na rynki zagraniczne, obejmującą obszary związane z logistyką, regulacjami, podatkami, prawem i płatnościami.

3

3. Expansion Tracker ®

Przygotujemy dla Ciebie autorski plan ekspansji oraz przeprowadzimy Cię przez cały proces wejścia na rynki. Podczas projektu będzie towarzyszyć Ci manager ds. ekspansji zagranicznej, który będzie wsparciem na każdym etapie wdrożenia.

#GrowWithUS!

Tworzymy digital marketing klasy PRO, by zapewnić naszym Partnerom najlepsze efekty biznesowe oraz dynamiczny rozwój w Internecie.

Współpracujemy z gronem ponad 100 Partnerów realizując działania na całym świecie

Nasze doświadczenie to działania na blisko
30 rynkach na całym świecie. Zarządzany przez nas budżet sumarycznie przekroczył 80 000 000 zł w ciągu
2022 roku.

Co zyskasz współpracując z nami?

Strategiczne i kompleksowe wsparcie

Określimy dedykowaną Twojej marce strategię ekspansji zagranicznej. Od etapu analizy, po wdrożenie i ocenę efektów.

Narzędzia

Korzystamy z szerokiej bazy narzędzi analitycznych i marketingowych. Dzięki temu widzimy i wiemy więcej, a nasze działania precyzyjnie trafiają do Twoich odbiorców.

Mocne wsparcie

Jesteśmy jedną z 10 Agencji rekomendowanych przez Google w zakresie ekspansji zagranicznej.

PRO Export Partner Hub

Współpracujemy z szeroką gamą Partnerów, z zakresu logistyki, prawa, finansów, czy obsługi klienta. Zadbamy o Twoje kompleksowe wsparcie nie tylko w zakresie marketingu, ale całego biznesu.

Podejście Data Driven

Gwarantujemy Ci analizy poparte rzetelnymi danymi. Dzięki zaawansowanym narzędziom i rozwiniętej analityce przedstawimy Ci fakty i potwierdzimy kierunek działań.

Kompleksowa opieka marketingowa

Nasz Zespół opracuje dla Twojej marki skuteczne strategie marketingowe, przy uwzględnieniu odpowiednich kanałów i uwarunkowań rynkowych. Działamy na wielu kanałach pełnowymiarowo wprowadzając Twoją markę do digitalu na innych rynkach.

Wsparcie podczas wdrożenia

W trakcie całego projektu towarzyszyć Ci będzie dedykowany manager ds. ekspansji zagranicznej, który pomoże Ci bezpiecznie i skutecznie przejść przez cały proces.

Doświadczony Zespół

Nasi Specjaliści posiadają 11- letnie doświadczenie w pracy na ponad 30 rynkach. Zyskujesz nie tylko teoretyczną wsparcie, ale praktyczne i sprawdzone rady.

PRO Export Partner Hub

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Dowiedz się więcej

Czy ekspansja zagraniczna się opłaca?


Globalny rynek e-commerce rośnie o ok 70% do 2026


Czy działania PPC to tylko performance?

Już od wielu lat kampanie PPC to nie tylko generowanie konwersji. Niemal każda większa platforma reklamowa taka jak Google Ads czy Facebook Ads posiada możliwość tworzenia kampanii zasięgowych, budujących wizerunek marki i pozyskujących nowych użytkowników na stronę. Kluczowym w przypadku tego typu kampanii jest dobranie odpowiednich celów reklamowych, którymi na pewno nie mogą być ROAS czy COS. Dobrymi przykładami celów dla pierwszych etapów lejka sprzedażowego są m.in. CPM, koszt pozyskania nowego użytkownika na stronę czy liczba zapytań branżowych.

Czy odpowiednia semantyka może mieć znaczący wpływ na osiąganie lepszych rezultatów w SEO?

Oczywiście, że tak! Dostarczając potencjalnemu klientowi odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania i budując serwis w odpowiednio uporządkowanej i hierarchicznej strukturze, możemy znacząco poprawić efekty Twojego SEO. Koncentrując się na przygotowaniu merytorycznych treści, pomagamy algorytmom Google lepiej zrozumieć Twój serwis oraz zbudować jego autorytet, jak i mocną pozycję w wyszukiwarce.