...
Home Strategia marketingowa / marki

Strategia marketingowa / marki

Kształtowanie wizerunku marki to proces ciągły, który bezwzględnie wymaga planu. Projektujemy strategie rozwoju, które zapewniają markom rozpoznawalność i głęboko zapadają w świadomości odbiorców. Strategie realizujemy kompleksowo w oparciu o badania i trendy, które opracowujemy na podstawie renomowanych narzędzi w tym m.in. Target Group Index.

Jak pracujemy nad strategią Twojej marki?

Etap badawczy

Przeprowadzamy badania i analizy, aby m.in. poznać insighty konsumenckie. Korzystamy z big data dostępnych w narzędziu TGI, a także realizujemy wywiady pogłębione w zgodzie ze sztuką. Na tym etapie wyłaniamy wstępne wnioski.

Warsztat strategiczny

Zgromadzone wnioski oraz pierwsze pomysły omawiamy na warsztacie strategicznym z Twoim zespołem. Na tym etapie wspólnie zgłębiamy wszystkie aspekty Twojej marki przy wykorzystaniu najskuteczniejszych metodologii.

Plan i kreacja

Oto etap, w którym nasz zespół strategiczno-kreatywny opracowuje kompleksową strategię działań – począwszy od koncepcji wizualnej, przez działania w wybranych kanałach, aż po kluczowe przekazy oraz harmonogram wdrożeń na kolejne tygodnie.

Wdrożenie strategii i monitorowanie efektów

Po akceptacji założeń strategicznych oraz planu komunikacji przechodzimy do wdrożenia pod czujnym okiem dedykowanego stratega. Dzięki temu specjalista czuwa nad jakością, a zespół może się skupić na realizacji.

Zobacz,
jak możemy Ci pomóc

Planowanie działań marketingowych powinno absolutnie zawsze wynikać ze strategii marki – tego, jak chce być odbierana przez odbiorców i co zamierza przekazać. Współcześni użytkownicy są coraz bardziej wymagający, dlatego, aby brand mógł się rozwijać, marka musi się wyróżniać i budować relacje z grupą odbiorców.

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

We współpracy z Promotraffic cenimy sobie przede wszystkim zwinne, a jednocześnie konsekwentne podejście do wspólnie prowadzonego projektu. Wymiana wiedzy oraz dzielenie się pomysłami wraz z ich realizacją, często wychodzą poza ramy umownego świadczenia usług. Traktujemy się po partnersku ze świadomością, że mamy okazję współpracować po prostu z fantastycznymi ludźmi.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Poznaj marki, które nam zaufały

Wspólnie planujemy, analizujemy i wdrażamy działania, które stawiają na rozwój naszych Partnerów i pomagają im kreować lepszą przyszłość.

Nasze case study

Efekty spójnej wizji i współpracy klasy PRO

76,31% wzrostu liczby użytkowników
192% wzrostu przychodów w sklepie online z Instagrama

Rikoland – skuteczne działania w social mediach

Nasze działania w social mediach pozwoliły na dotarcie do większej liczby fanów zwierzaków i pokazały, że Instagram sprzedaje!

minti_shop_case_study
43,02 % wzrostu współczynnika konwersji dla google / cpc
45,21% wzrostu nowych użytkowników w całym sklepie

Minti Shop – efektywne kampanie PPC

Współpraca, która układa się pięknie!

> 30% wzrostu sprzedaży całego sklepu rok do roku
1000% ROAS-u w kampaniach Google Ads i Facebook Ads

SneakerStudio – prowadzenie efektywnych kampanii PPC

Ponad 20 rynków, setki produktów i kampania, której wyniki robią wrażenie.

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.