Home Konsultacja strategiczna

Porozmawiajmy o wspólnej wizji na rozwój Twojej marki

Zapraszamy na konsultację strategiczną, podczas której omówimy Twoje potrzeby, plany oraz wyzwania, jakie stoją przed Twoją marką.

Co się wydarzy, gdy wypełnisz brief?

1

1. Skontaktujemy się z Tobą

Podczas rozmowy doprecyzujemy sobie pewne szczegóły, a także umówimy się na spotkanie online lub stacjonarne.

2

2. Spotkamy się na konsultacji

Porozmawiamy o Twoich celach, planach i wyzwaniach, jakie stawia rynek. Skoncentrujemy się na możliwościach rozwoju Twojej marki, aby wypracować wspólną wizję.

3

3. Omówimy plan działania

Po zebraniu wszystkich informacji oraz przeprowadzeniu szeregu badań i analiz, przygotowujemy propozycję, która odpowie na potrzeby Twojej marki i wyniesie ją na wyższy level.

Dlaczego warto do nas dołaczyć?

Dowiedz się o nas więcej

Doświadczenie

Od ponad 10 lat wspieramy rozwój największych marek w Polsce i na świecie.

Certyfikaty

Nieustannie podnosimy nasze kompetencje w różnych obszarach marketingu, co potwierdzają uzyskane certyfikaty branżowe – w tym DIMAQ.

Nagrody i wyróżnienia

Nasze kampanie znajdują uznanie podczas konkursów branżowych takich jak European Search Awards, Premier Partner Awards czy SEMkrk.

Dzięki zaufaniu naszych Partnerów, co roku możemy pracować nad projektami, których progres zostaje nagradzany.

Technologia

Każdego dnia nasi Eksperci wykorzystują w swoich działaniach nowoczesną technologię. Dzięki temu decyzje, wnioski i rekomendacje przynoszą lepsze rezultaty,

Trendy

Pędzimy tak szybko jak zmieniające się trendy na rynku. Dzięki temu nasze działania są zgodne z oczekiwaniami odbiorców, które ciągle rosną. Nasze eventy #PROExpertsDay są odpowiedzią na zmieniające się otoczenie.

Partner merytoryczny Uczelni Wyższych

Naszą misją jest rozwijanie młodych talentów. Poza naszą autorską inicjatywą – Akademią PRO, aktywnie współpracujemy z WSEI.

Strategiczne wsparcie

Kompleksowo wspieramy naszych Partnerów w planowaniu strategicznym, a także w obszarach związanych z komunikacją.

Co zyskasz współpracując z nami?

Certyfikaty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

Puchary

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore

Certyfikaty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

Puchary

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore

Poznaj naszych

Ekspertów

Nikt nie zna Twojej marki tak dobrze jak Ty, dlatego w pierwszej kolejności z uwagą wysłuchamy, z czym się mierzysz. Porozmawiamy o rozwiązaniach i chętnie zaprojektujemy ścieżkę dalszego rozwoju Twojego biznesu.

Grzegorz Maliszewski

Head of Business Development

Karol Wójcik

SEO Director

Klaudia Sura

Head of Customer Success

Wojciech Pelc

Head of Marketplace

Weronika Bazarnik

Head of Social Media & Content Marketing

Sebastian Budacz

Head of PPC

Mariola Potępa

Marketing Automation Team Leader

Klienci o współpracy z nami

W dzisiejszych czasach obecność marki w Internecie jest bardzo ważna. Jednak działania tam podejmowane muszą być poprzedzone odpowiednią analizą i zrozumieniem zachowań konsumentów. Wraz ze współpracą z PromoTraffic w wielu obszarach zwiększyliśmy jakość naszej obecności w sieci. PromoTraffic pomaga nam w codziennych działaniach performance i SEO, zapewniając dobre i realne efekty. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Nasze kampanie dzięki nim są efektywne, a ich reakcja na potencjalne problemy szybka.

Współpraca z firmą PromoTraffic jest dla nas bardzo pozytywnym doświadczeniem. Profesjonalizm i zaangażowanie zespołu są niezwykle imponujące. Dzięki ich pomocy udało nam się zwiększyć ruch na stronie internetowej oraz zwiększyć sprzedaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, jakie osiągnęliśmy dzięki współpracy z PromoTraffic. Polecamy ich usługi każdemu, kto chce poprawić widoczność swojej strony w sieci.”

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.
Zespół, z którym mamy przyjemność współpracować to młodzi i pełni entuzjazmu ludzie, których oprócz zaangażowania wyróżnia również wysoka skuteczność działania.  
Dzięki współpracy z PromoTraffic udało nam się znacznie poprawić wyniki sprzedaży oraz widoczność marki w Internecie.

Współpracujemy z Agencją PromoTraffic od 2015 roku. Korzystamy z usług Agencji w zakresie reklam płatnych, obsługi profilu na Facebooku, obsługi wizytówki Google oraz pozycjonowania w wyszukiwarce.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z PromoTraffic, obsługujący nas Zespół dąży konsekwentnie do osiągnięcia zamierzonych celów i bardzo skutecznie promuję naszą markę i nasze usługi w Internecie.
Możemy z czystym sumieniem polecić Agencję PromoTraffic jako solidnego Partnera biznesowego w promocji własnego biznesu.

Dzięki współpracy z firmą PromoTraffic udało nam się wypracować wspólną wizję wizualnej reprezentacji marki. Głównym celem uruchomienia SM w Polsce było zbudowanie wiedzy o marce i stworzenie dodatkowego punktu styku z konsumentem końcowym, ponieważ w 2022 roku nie prowadzono żadnej innej komunikacji. Zespołowi PromoTraffic udało się dostosować SM do atrybutów marki Optimeal i przekazać nasz główny cel – budowanie wizerunku jako eksperta w dziedzinie petfood.

Zobacz opinie Klientów, którzy postawili na

Digital Marketing klasy PRO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud.

#GrowWithUS!

tworzymy digital marketing klasy PRO, by zapewnić naszym Partnerom najlepsze efekty biznesowe oraz dynamiczny rozwój w Internecie.

Współpracujemy z gronem ponad 100 Partnerów na całym świecie

Na nasze doświadczenie składa się blisko
30 rynków na całym świecie. Zarządzany przez nas budżet sumarycznie przekroczył 80 000 000 zł w ciągu
2022 roku.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Content Marketing przynosi zwrot z inwestycji?

Jak najbardziej! Artykuły, które tworzymy w PromoTraffic są dokładnie przemyślane i skrojone na potrzeby grupy docelowej. Ich zadaniem jest sprowadzenie użytkownika na stronę, zainteresowanie oraz przekonanie do zakupu. Przed rozpoczęciem działań estymujemy ruch, sprzedaż oraz zwrot z inwestycji, a w trakcie – monitorujemy efekty w dedykowanych narzędziach.

Czy działania PPC to tylko performance?

Już od wielu lat kampanie PPC to nie tylko generowanie konwersji. Niemal każda większa platforma reklamowa taka jak Google Ads czy Facebook Ads posiada możliwość tworzenia kampanii zasięgowych, budujących wizerunek marki i pozyskujących nowych użytkowników na stronę. Kluczowym w przypadku tego typu kampanii jest dobranie odpowiednich celów reklamowych, którymi na pewno nie mogą być ROAS czy COS. Dobrymi przykładami celów dla pierwszych etapów lejka sprzedażowego są m.in. CPM, koszt pozyskania nowego użytkownika na stronę czy liczba zapytań branżowych.

Czy odpowiednia semantyka może mieć znaczący wpływ na osiąganie lepszych rezultatów w SEO?

Oczywiście, że tak! Dostarczając potencjalnemu klientowi odpowiedzi na wszystkie nurtujące go pytania i budując serwis w odpowiednio uporządkowanej i hierarchicznej strukturze, możemy znacząco poprawić efekty Twojego SEO. Koncentrując się na przygotowaniu merytorycznych treści, pomagamy algorytmom Google lepiej zrozumieć Twój serwis oraz zbudować jego autorytet, jak i mocną pozycję w wyszukiwarce.