DLACZEGO?

Prowadzimy szkolenia, na których poznasz teorię i praktykę marketingu internetowego, która jest naszą codziennością. Po naszych szkoleniach m.in.:

  • uruchomisz samodzielnie swoją pierwszą kampanię w AdWords,
  • poznasz najważniejsze elementy na stronie internetowej, które odpowiadają za pozycję w wynikach wyszukiwania,
  • będziesz odczytywać dane i śledzić konwersje w Google Analytics,
  • poznasz dobre praktyki pisania i mierzenia treści w internecie,
  • dowiesz się jak obsługiwać klientów w mediach społecznościowych.

 

CO?

Nasi specjalisci z długoletnim doświadczeniem przeprowadzą dla Ciebie szkolenia w najważniejszych obszarach e-marketingu:

  • szkolenie AdWords,
  • szkolenie SEO,
  • szkolenie Google Analytics,
  • szkolenie content marketing i social media.

 

JAK?

W szkoleniu AdWords stawiamy przede wszystkim na ćwiczenia praktyczne, a nie samą teorię. Na szkoleniu SEO poznasz najnowsze i najlepsze praktyki budowania wysokiej pozycji w wyszukiwarce oraz narzędzia, które Ci w tym pomogą. Po szkoleniu z Google Analytics będziesz znać podstawowe opcje konfiguracji narzędzia, poznasz jak się w nim poruszać i jak poprawnie odczytywać dane.

Na szkoleniu z content marketingu zobaczysz z kolei, jak mierzyć efektywność treści na WWW i w social mediach, poznasz też narzędzia, w których warto tworzyć i analizować dane.


certyfikaty i wyróżnienia


European Search Awards 2017

finalista w kategorii BEST PPC CAMPAIGN

Google Premier Partner Awards 2017

finalista w kategorii Growing Business Online Innovation

Ekomersy 2017

II miejsce w kategorii "Najlepsza agencja wspierająca generowanie sprzedaży"

Google Premier Partner

należymy do 2% najlepszych partnerów Google na świecie

Raport agencje interaktywne 2017

Najlepiej oceniona przez własnych klientów agencja SEO/SEM w raporcie

Chcę się zapisać do Newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) dotyczących produktów i usług Promotraffic zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. oświadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r., poz. 1219 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Promotraffic Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-415), ul. Wadowicka 8a (dalej: „Promotraffic”) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych przez Promotraffic.