Home Aktualności Redirect PRO Mapper (URL version)

Redirect PRO Mapper (URL version)

Czas czytania : 1 min
07 lipca 2023

Poznaj nasze narzędzie do automatycznego mapowania adresów URL


Przedstawiamy autorskie narzędzie, które opracował nasz Ekspert SEO Szymon Parzych.

Redirect PRO Mapper w wersji URL to autorskie narzędzie pozwalające na automatyczne zmapowanie ze sobą dowolnej liczby adresów URL z dwóch podanych grup.

Dla każdego adresu URL z pierwszej grupy adresów program dopasowuje jego najbliższy odpowiednik z drugiej grupy. Podobieństwo jest oceniane na podstawie adresów URL. Program po uruchomieniu działa automatycznie w tle, a specjalista może zająć się innymi zadaniami. Gdy program skończy mapowanie, specjaliście pozostanie jedynie weryfikacja wyników i ewentualne ręczne poprawki dla ułamka wszystkich adresów URL, dla których automatyczne rozwiązanie się nie sprawdzi.

Redirect Pro Mapper jest nieodzownym rozwiązaniem zwłaszcza przy migracjach czy innych sytuacjach, w których adresy URL ulegają masowym zmianom.

Dzięki temu narzędziu specjaliści SEO w PromoTraffic są w stanie znacznie szybciej uporać się ze żmudnym zadaniem, jakim jest mapowanie tysięcy nieraz adresów URL. W przypadku większych serwisów z dziesiątkami tysięcy adresów URL ręczne mapowanie mogłoby trwać nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin. Wykorzystanie Redirect Pro Mapper pozwala skrócić ten czas do 2-3 godzin.