Home Blog PromoTraffic wystawcą na CeBIT – największych targach technologicznych w Europie!

PromoTraffic wystawcą na CeBIT – największych targach technologicznych w Europie!

Czas czytania : 2 min
23 marca 2017

To już trzeci owocny i niezwykle produktywny dzień w Hanowerze. Właśnie tutaj odbywa się 31. edycja międzynarodowego wydarzenia z zakresu technologii informacji i komunikacji – CeBIT. To ponad 200 000 zwiedzających i 3000 wystawców takich jak Cisco Systems, Capgemini, Samsung Electronics czy Volkswagen. Zastanawiasz się czy warto tu być? Dwa tygodnie temu, w ramach początku projektu internacjonalizacji PromoTraffic, międzynarodowe relacje nawiązaliśmy na targach SXSW w Austin, USA (relację dla Was mam TUTAJ). Od poniedziałku, kontynuując projekt, bierzemy udział w targach CeBIT.

Począwszy od 1986 roku, organizowane są one corocznie w połowie marca. Zawsze cieszą się dużą popularnością m.in. z uwagi na prezentowanie najlepszych technologii, wielu prototypowych rozwiązań z branż IT, automotive, wsparcia sprzedaży, marketingu, healthcare itp. Targi to też oczywiście duże możliwości networkingowe i imponujące stanowiska, mające w pewnych przypadkach ponad 100m².  

 

CeBIT to profesjonalne połączenie targów, wykładów i konferencji, prowadzonych przez najlepszych specjalistów ICT. Prezentowane są tam najnowsze trendy rynkowe w obszarach szeroko rozumianych nowych technologii. Jako firma, która rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie i jest zainteresowana inwestowaniem w nowe technologie, nie mogliśmy ich przegapić!

     

CeBIT – dlaczego tu jesteśmy?

Już pierwszego dnia wydarzenia wiedzieliśmy, że udział w targach to bez wątpienia dobra decyzja. Dlaczego? Szukamy nowych możliwości, chcemy oferować naszym klientom nowoczesne rozwiązania.Nawiązanie bliższych relacji z wartościowymi partnerami biznesowymi z zagranicy, cenna wiedza od światowej klasy ekspertów i możliwość przyjrzenia się najnowszym technologiom posłuży polepszeniem efektów kampanii, jakie prowadzimy.

Co więcej, nasi Klienci będą mieli lepsze doświadczenie ze współpracy z nami oraz zyskają dodatkowe możliwości w postaci sprzedaży i skutecznego wejścia na zagraniczne rynki. Ponadto nasz zespół otrzyma wartościowe know-how, co doprowadzi do podniesienia jakości naszych działań, a w konsekwencji do zbudowania silnej marki także poza granicami kraju.  

Atmosfera jest doskonała! Mnóstwo inspiracji, motywacji i pozytywnej energii! Polecamy Wam, a szczególnie tym, którzy nie mogą być na targach, obejrzenie naszej wideorelacji, która niebawem pojawi się na naszym fanpage’u. Bądźcie czujni!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.