Home Blog Dlaczego nikt nie ogląda moich filmów?! Skuteczna kampania wideo w praktyce

Dlaczego nikt nie ogląda moich filmów?! Skuteczna kampania wideo w praktyce

Czas czytania : 2 min
12 kwietnia 2018

W dobie social media i szumu informacyjnego tekst to zdecydowanie za mało, by przyciągnąć uwagę klienta. Według danych Animoto, aż czterokrotnie więcej użytkowników obejrzałoby wideo prezentujące produkt, niż przeczytało o nim artykuł. To ogromna różnica! Ale i wielka szansa dla Ciebie. Jeżeli tylko wykorzystasz potencjał materiałów wideo, jeszcze zanim Twoi konkurenci go odkryją zyskasz przewagę, którą z łatwością można przekuć w realne zyski!

Brzmi pięknie prawda, może nawet za bardzo? Pewnie myślisz sobie – musi być jakiś haczyk! No jest. Bo jeżeli nawet będziesz miał na swoje wideo pomysł nie z tej ziemi, zatrudnisz najlepszego kamerzystę, a w tle umieścisz mega chwytliwą muzykę ALE zaniedbasz promocję swojego filmu… No to masz ładne wideo, którego nikt nie zobaczy – a nie taki jest Twój cel. Kluczem do sukcesu kampanii wideo jest więc odpowiednia jego promocja, dzięki której będziesz miał pewność, że inwestycja w wideo (która nie oszukujmy się – jest znacznie wyższa, niż przy wpisie blogowym) szybko Ci się zwróci!

Co muszę zrobić, żeby moja kampania wideo była skuteczna?

Najlepiej skorzystać z porad i wskazówek specjalistów, którzy dziennie ustawiają i koordynują dziesiątki kampanii reklamowych w Internecie! Podpowiedzą Ci oni, jak pobierać i analizować dane z YouTube’a, tworzyć skuteczne reklamy na tej platformie oraz doradzą, jak dobrać typ reklamy do Twojego rodzaju wideo. Chcesz konkretów? Nie ma problemu! Mamy dla Ciebie również darmowe skrypty do YouTube API, dzięki którym samodzielnie wypromujesz swoje wideo, trafiając z nim dokładnie do tych osób, na których Ci zależy! Cała ta tajemna wiedza zawarta została w naszym e-booku “Skuteczna kampania wideo nie tylko na YouTube’ie”.

Liczymy, że dzięki informacjom zawartym w e-booku wszelkie Twoje wątpliwości związane z kampaniami wideo zostaną rozwiane. Bo to, czy warto je tworzyć, jest oczywiste: tak, jeżeli nie chcesz zostać w tyle, zdecydowanie powinieneś zainwestować w tę formę reklamy! Jeżeli po przeczytaniu e-booka stwierdzisz, że chciałbyś, żebyśmy to my przeprowadzili dla Ciebie taką skuteczną kampanię wideo – z przyjemnością to zrobimy. Wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a już wkrótce nasza załoga kosmonautów przygotuje dla Ciebie kampanię nie z tej ziemi! 😉

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.