Home Blog GrowWithUs – awanse w PromoTraffic

GrowWithUs – awanse w PromoTraffic

Czas czytania : 2 min
23 czerwca 2021

Nasze motto – #GrowWithUs – nawiązuje nie tylko do tego, że wspieramy klientów w rozwoju: w zdobywaniu coraz lepszych pozycji w wyszukiwarkach, budowaniu świadomości marki i zwiększaniu zysków. Staramy się dbać o to, aby razem z PromoTraffic rozwijali się także nasi pracownicy. Oznacza to między innymi szkolenia, angażowanie w nowe projekty, tworzenie pola do inicjatyw oddolnych oraz… oczywiście awanse.

W PromoTraffic istnieje wiele ścieżek rozwoju – nasi pracownicy awansują, rozwijają kompetencje liderskie w ramach programu Akademia Lidera, a zdarza się też, że pracując nad projektami odkrywają nowe powołanie i dochodzi do transferów między działami. Liderzy zespołów i szefowie działów regularnie konsultują się z członkami swoich zespołów, by wspólnie ustalać ścieżki rozwoju, a podczas indywidualnych spotkań okresowych oceniają dotychczasową pracę – i w wielu przypadkach rekomendują awanse.

Co działo się w ostatnich miesiącach w PromoTraffic pod względem kadrowym?

• W okresie maj – czerwiec 2021 zrekrutowaliśmy dziewięciu nowych pracowników – zarówno na stanowiska specjalistów, jak i na płatne staże. Mamy nadzieję, że zostaną z nami na dłużej! Przypomnijmy, że w 2020 95% nowozatrudnionych postanowiło kontynuować przygodę z PromoTraffic po okresie próbnym!

• Nasz zespół rozrósł się z 53 osób (stan na grudzień 2020) do 65 – i stale rośnie. W lipcu przygodę z PromoTraffic rozpoczną kolejne osoby, zrekrutowane w czerwcu

• W ostatnich miesiącach awansowali:

Marek Jastrzębski – na stanowisko CS Specialist

Mateusz Knapik – ze stażysty PPC na PPC Executive

Paulina Pytel – została Head of Social Media

Gabriela Czerwieńska – na stanowisko SM Senior Specialist

Marcin Piątek – CS Expert

Sebastian Budacz – na stanowisko Team Leadera w PPC

Edyta Janik – w toku transferu wewnętrznego przeszła do działu CS

Przygotowujemy także kolejne awanse – Tetiana Temruk szykuje się do roli CS Expert, a Kamila Dybaś i Gabriela Czerwińska wstępują na ścieżkę liderską.

Jakie mamy plany na najbliższe miesiące?

Wciąż uruchamiamy nowe, ciekawe projekty oraz poszerzamy współpracę z dotychczasowymi klientami. W konsekwencji z jednej strony nasi pracownicy nabierają doświadczenia i wstępują na ścieżkę awansu, z drugiej – regularnie rekrutujemy nowych członków do zespołu. Szacujemy, że do końca roku na pokładzie PromoTraffic będzie pracowało już ponad siedemdziesiąt osób!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Sprawdź, na jakie wakaty rekrutujemy!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.