• 0
  • 5 min
  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  PromoTraffic znalazł się w gronie 11 agencji z Polski, które trafiły wczoraj na shortlistę najlepszych Premium Partnerów Google. Agencje z EMEA we wrześniu w Dublinie powalczą w 6 kategoriach o nagrodę główną

  PromoTraffic z nominacją w kategorii Growing Business Online Innovation
  To już druga edycja Google Premier Award, czyli konkursu, który ma na celu wyróżniać i nagradzać najlepszych partnerów w 6 kategoriach:

   

  • Search Innovation,
  • Display Innovation,
  • Mobile Innovation,
  • Shopping Innovation,
  • Video Innovation,
  • Growing Businesses Online.

   

  To właśnie w kategorii Growing Business Online Innovation jako jedna z 4 agencji z Polski powalczymy o zwycięstwo. Nagroda jest przyznawana za szczególnie wykorzystanie najnowszych dostępnych narzędzi, osiągnięcie ponadprzeciętnych efektów kampanii w obszarze digital marketingu na skalę globalną.

   

  150 agencji z całego świata w konkursie Google Partner Awards

  PromoTraffic znalazło się w gronie 150 agencji z całego świata, które zostały podzielone na 9 regionów: EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Australia i Nowa Zelandia, Chiny wraz z Hong Kongiem i Tajwanem, Korea Południowa, Azja Południowo-Wschodnia, Japonia oraz Indie.

  Poza naszą agencją do tytułu zwycięzcy w regionie EMEA z Polski zostali nominowani: Bluerank, Marketing Online, Sales Tube, Sempai, SMG PM, They, Up&More, Cube Group, K2 Search i Semahead.

   

  Robert Stolarczyk, Prezes Zarządu PromoTraffic, o nominacji do nagrody:

   

  „To kolejne wyróżnienie w ostatnim czasie, które udało nam się otrzymać. Już niebawem pochwalimy się wynikami niezależnego badania, które uplasowało naszą agencję w rankingu Agencji Interaktywnych 2017 wg MM Polska bardzo wysoko we wszystkich kategoriach, a już możemy pakować walizki do Dublina i zapowiadać walkę do końca o najwyższą nagrodę. Bardzo cieszymy się, że efekty naszej pracy są doceniane nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. Cieszę się, że możemy znaleźć się w gronie najlepszych agencji na świecie i zbierać bezcenne doświadczenie”.

   

  7 września w Dublinie odbędzie się gala Google Premier Partner Award dla regionu EMEA

  Ogłoszenie zwycięzców regionu EMEA nastąpi 7 września w Dublinie na uroczystej gali. Dzień wcześniej będą miały miejsce inspirujące warsztaty z najlepszymi specjalistami w swoich kategoriach na świecie. Wygrani z Dublina udadzą się do Nowego Jorku, gdzie zmierzą się w globalnej edycji konkursu.

   

  PromoTraffic w Dublinie, San Francisco, Nowym Jorku i Lizbonie

  W PromoTraffic szykuje się pracowity ostatni kwartał tego roku – oprócz Dublina, we wrześniu udajemy się jako wystawcy na TechCrunch Disrupt do San Francisco, a następnie na SMX do Nowego Yorku i Web Summit do Lizbony.

  Ula Ziemska
  Napisane przez
  Ula Ziemska

  Dodaj komentarz

  Bądź pierwszy!

  Powiadom o
  avatar
  wpDiscuz