Home Blog Polecisz z nami w kosmos? Rekrutujemy talenty do naszego zespołu Client Service

Polecisz z nami w kosmos? Rekrutujemy talenty do naszego zespołu Client Service

Czas czytania : 2 min
19 marca 2018

Cześć :-),

piszemy do Ciebie list z kosmosu. Wiemy, że dostajesz sporo propozycji wylotu na Marsa albo Księżyc, ale spróbujemy Cię przekonać i zaprosić na statek PromoTraffic.

Szukamy osób, które chciałyby wyruszyć z nami w misję, która będzie oparta na ciągłym doskonaleniu, zbieraniu doświadczenia i satysfakcji. Jeśli chcesz się rozwijać w marketingu internetowym, nie boisz się wyzwań i odpowiedzialności, jesteś w dobrym miejscu. Reszty Cię nauczymy. 🙂 Pozwolisz, że poznamy się lepiej?

Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy tylko astronautami. 🙂 Mamy marketing internetowy we krwi, uwielbiamy nowe technologie i media, cechuje nas silna potrzeba rozwoju i zaangażowanie. Lubimy też czasem zejść na Ziemię i odpocząć.

Dlaczego działamy?

Każdego dnia pracujemy na to, by zwiększać sprzedaż dla naszych klientów w Internecie. Dla nas to nie rocket science. 🙂 Wierzymy, że mamy odpowiednią wiedzę i doświadzczenie w kluczowych obszarach marketingu internetowego, by robić to skutecznie. Ostatnio świętowaliśmy 5-lecie istnienia.

Jak wygląda start współpracy?

Zanim rzucimy cię na szerokie wody przestrzeni kosmicznej, przez pierwsze 3 miesiące będziesz się zapoznawać z firmą, stanowiskiem i standardami. Przejdziesz szereg szkoleń wewnętrznych, na których dowiesz się, na czym polega u nas praca. Pod czujnym okiem managera zaczniesz wdrażać się w pracę dla klienów. Przekażemy Ci cenny know-how, który już w tych pierwszych miesiącach się pomoże Ci się rozwinąć. Jesteśmy zgraną i w każdym momencie gotową do pomocy załoga – na każdym etapie możesz na nas liczyć. 🙂 Po 3 miesiącach oficjalnie powitamy Cię w zespole i rozniesiemy o Tobie wieść w sieci:

Wszystkich nas możesz poznać tu: http://promotraffic.pl/poznaj-nas/ 🙂

Czego możesz oczekiwać?

Na każdym stanowisku gwarantujemy:

1. Przejrzystą ścieżkę rozwoju – zobaczysz m.in. jakie komptetencje rozwinąć, aby uzyskać awans.

2. Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, i wyjazdy zarówno na krajowe konferencje jak i te międzynarodowe.

3. Biblioteczkę pełną branzowej wiedzy.

4.Możliwość zdobywania wiedzy i doświadczenia u boku specjalistów z wieloletnim stażem i sukcesami w branży.

5. Możliwość współpracy z największymi markami, m.in:

 

6. Komfortowe biuro w Krakowie (obok siłownia, prywnatna placówka medyczna, kilka restauracji, przedszkole, węzeł komunikacyjny, parking dla rowerów):

7. Prywatną opiekę medyczną i kartę multisport.

Kogo szukamy?

Rozwijamy się jako agencja, szybko rośnie nasze portfolio klientów, dlatego już teraz potrzebujemy kandydata na stanowisko Junior Account Executive, który wzmocni nasz dział Client Service. Zobacz, czy spełniasz nasze wymagania, kliknij w poniższy link, wyślij zgłoszenie, a zaprosimy Cię na kawę lub herbatę i porozmawiamy: Junior Account Executive   Mamy nadzieję, że do zobaczenia! 🙂

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.