...
Home Blog PromoTraffic drugą najlepszą agencją generującą sprzedaż – Ekomersy 2017

PromoTraffic drugą najlepszą agencją generującą sprzedaż – Ekomersy 2017

Czas czytania : 1 min
01 grudnia 2017
W minioną środę odbyła się gala, na której zajęliśmy 2. miejsce w kategorii „Najlepsza agencja wspomagająca generowanie sprzedaży”. Do finału nominowanych było aż 10 agencji.

Drugie miejsce to motywacja

 
W kategorii „Najlepsza agencja wspomagająca generowanie sprzedaży” wyprzedził nas tylko Sempai, któremu serdecznie gratulujemy zwycięstwa.
 
„Czujemy niedosyt, ale drugie miejsce motywuje nas jedynie do jeszcze większej i efektywniejszej pracy, zaangażowania w kampanie sprzedażowe dla naszych Klientów. W tej edycji niewiele nam zabrakło do zdobycia nagrody, co jest dla nas już dużym wyróżnieniem. Na pewno w przyszłym roku będziemy chcieli znowu powalczyć o głosy zarówno internautów, jak i jury. Dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali i nam kibicowali” – mówił po gali Robert Stolarczyk, CEO PromoTraffic

 

Przy okazji gratulujemy zaprzyjaźnionym firmom, które również stanęły na podium w swoich kategoriach: edrone, CallPage i BodyBoom.

Czym są Ekomersy?

 
W konkursie nagradzane są najlepsze firmy, produkty i usługi, które umożliwiają lub wspomagają sprzedaż online. Na nagrodę główną złożyły się głosy Internautów i 20-osobowego jury, które głosowało w 4 głównych kategoriach: Dostawcy, E-sklepy, Agencje i Osobowość roku. Wyróżnienia przyznawano w sumie w 17 podkategoriach.

Dodaj komentarz

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.