Home Blog Agnieszka Duliban-Rokita HR Business Partnerem w PromoTraffic

Agnieszka Duliban-Rokita HR Business Partnerem w PromoTraffic

Czas czytania : 2 min
02 października 2019

Do zespołu PromoTraffic dołączyła Agnieszka Duliban-Rokita. Wspomoże firmę w obrębie działań HR, zajmując się consultingiem wdrożeniowym. Wśród jej zadań znajdzie się między innymi: rekrutacja, wdrożenie pracowników, projektowanie ścieżek rozwoju i doświadczeń pracowników, tworzenie modeli kompetencyjnych, szkolenia w obszarze miękkim, wsparcie menedżerów w efektywnym zarządzaniu zespołami.

Dołączenie Agnieszki do zespołu PromoTraffic wiąże się z nieustannymi staraniami agencji, by jej pracownicy mieli jeszcze lepsze kompetencje do wykonywania powierzonych im projektów, a także chęci stworzenia zróżnicowanego zespołu specjalistów, między którymi komunikacja następuje bez najmniejszych problemów.

Agnieszka wcześniej pracowała w sektorze NGO (organizacje pozarządowe) oraz zdobywała doświadczenie w korporacji, działała społecznie jako trener Szkoły dla Rodziców, jest członkiem i założycielem Stowarzyszenia 4 zmiana (która zajmuje się edukacją rodziców), brała także udział w zakończonej właśnie trzeciej kadencji Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. 

Ponadto Agnieszka dobrze radzi sobie z pracą usprawniającą procesy biznesowe, podnoszącą efektowność zespołów i kompetencji miękkich menadżerów. Jest wyznawczynią metodyk zwinnych w zarządzaniu (Lean Management i Agile). Z pewnością w PromoTraffic będzie miała okazję wykazać się tymi umiejętnościami, co przyniesie pozytywne skutki całej agencji i wszystkim jej pracownikom.

PromoTraffic to napędzana technologią agencja specjalizująca się w pracy dla eCommerce. Wyróżnia się światowej klasy narzędziami działającymi w oparciu o machine learning oraz unikalnym know how. Efekty osiągnięte przez PromoTraffic znajdowały uznanie podczas European Search Awards, Premier Partner Awards czy Ekomersów.

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.