Home Blog PromoTraffic na BNI Global Convention – jednym z największych wydarzeń networkingowych na świecie!

PromoTraffic na BNI Global Convention – jednym z największych wydarzeń networkingowych na świecie!

Czas czytania : 2 min
13 listopada 2019

Idea biznesu opartego na rekomendacjach jest bardzo ważna dla PromoTraffic już od początku działalności. Bierzemy udział nie tylko w regularnych spotkaniach w ramach BNI, ale i w konferencjach międzynarodowych. Nasza reprezentacja znalazła się również w Warszawie, gdzie 6-9 listopada odbywało się prawdziwe święto networkingu – BNI Global Convention.

Czym jest BNI Global Convention?

Międzynarodowa konferencja BNI to największe wydarzenie dla Członków i Dyrektorów tej organizacji. Z jednej strony to niepowtarzalna okazja, by wysłuchać prelekcji doświadczonych praktyków biznesu, z drugiej zaś możliwość poznania przedsiębiorców z całego globu i nawiązania z nimi współpracy. Wartość imprezy jest nie do przecenienia zwłaszcza dla firm, które aktywnie poszukują partnerów niezbędnych do rozwoju swojej działalności za granicą. Głównym prelegentem tegorocznej edycji BNI Global Convention była Marcia Wieder.

CEO Dream University przekonywała zebranych, że przy odpowiednim nastawieniu można przekuć swoje biznesowe marzenia w rzeczywistość. Oprócz niej swoją wiedzą dzielili się założyciel i Dyrektor Generalny BNI Ivan Misner, a także Graham Weihmiller, Rafał Brzoska i Dyrektor Narodowy BNI Polska – Ryszard Chmura. 

Robert Stolarczyk o tegorocznej edycji BNI Global Convention

“BNI Global Convention wpisuje się w przyjętą przez PromoTraffic strategię internacjonalizacji naszych klientów, dlatego chętnie uczestniczymy w tego typu wydarzeniach. Pozwalają nam one poszerzać horyzonty i nawiązywać nowe relacje biznesowe w skali globalnej.” – stwierdził po konferencji prezes Stolarczyk.

Okazuje się, że warszawski event nie odbiegał pod żadnym względem od tych organizowanych w na zachodzie: “5 lat temu miałem okazję uczestniczyć w edycji, która miała miejsce w Los Angeles i do dziś jestem pod wrażeniem skali organizacji i ogromu przekazanej wiedzy. Wydarzenie w Warszawie to pierwsza globalna konferencja BNI w Europie od ponad 30 lat i od razu jedna z największych! Hilton Double Tree gościł prawie 3000 przedsiębiorców z 70 krajów i chyba wszystkich możliwych branż, a na scenie mogliśmy posłuchać praktyków biznesu, na przykład Rafała Brzoski.”

PromoTraffic od 2 lat należy do BNI. Jest to jedyna na świecie organizacja, która skupia aż tylu przedsiębiorców (około 250 tysięcy) z całego świata chcących robić biznes dzięki rekomendacjom. Tylko w 2018 roku członkowie BNI w Polsce zarobili w ten sposób 446 mln złotych!” – zauważa Robert Stolarczyk. Między innymi dzięki networkingowi agencja marketingu internetowego PromoTraffic rozwija się prężnie na wielu europejskich rynkach, pozwalając swoim klientom zwiększać sprzedaż również poza granicami Polski. Wysiłek firmy został doceniony w ubiegłych latach podczas European Search Awards, Premier Partner Awards i Ekomersów.

Dowiedz się więcej!

Chcesz dowiedzieć się więcej o BNI? Zapraszamy serdecznie na stronę organiziacji: https://www.bnipolska.pl/. Poznaj również usługi oferowane przez PromoTraffic: https://promotraffic.pl/uslugi.
 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.