Home Blog PromoTraffic Offline – listopad 2019: gokarty, filmowy czwartek i spotkanie andrzejkowe

PromoTraffic Offline – listopad 2019: gokarty, filmowy czwartek i spotkanie andrzejkowe

Czas czytania : 2 min
27 marca 2020

Listopad zdecydowanie upłynął nam pod znakiem intensywnych przygotowań do Black Friday i owocnej pracy. Żeby jednak zachować zdrowy umiar, zbalansowaliśmy szaloną gonitwę za KPI-ami dobrą zabawą po godzinach. Zobacz, co działo się w PromoTraffic w listopadzie!

Integracyjny wyścig działów PPC i Social Media

W kinach Christian Bale i Matt Damon zdobywają tor Le Mans ’66, a w PromoTraffic dwa zaprzyjaźnione działy wybierają się wspólnie na własny wyścig. Wszystko po to, by zintegrować się z nowymi Pracownikami, którzy zasilili nasze szeregi. Emocji na gokartach nie brakowało – każdy chciał wybudować sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu, w blasku chwały przekraczając metę jako pierwszy. Niestety zwycięzca może być tylko jeden, a w tym przypadku został nim nie kto inny jak nasz PPC Specialist – Oskar Jarosz!

Nieważne, czy wracasz z tarczą, czy na tarczy – toast wznieść trzeba! Dlatego też nasi rajdowcy przenieśli się z toru gokartowego na Kazimierz, gdzie resztę pozostałej im energii poświęcili na tańce w rytmach disco.

Druga odsłona filmowego czwartku w PromoTraffic

O czym był ten film?! Głównie na to pytanie postanowili odpowiedzieć sobie uczestnicy drugiego wieczornego seansu w PromoTraffic. Na warsztat poszła Zagubiona autostrada Davida Lyncha. Niektórzy widzieli to dzieło po raz pierwszy, inni mieli okazję je sobie powtórzyć. Jedni i drudzy równie chętnie oddali się dyskusji na temat interpretacji filmu, któremu daleko do jakichkolwiek oczywistości.

Seans umilały tradycyjne już przekąski i napoje, ale też… okrzyki wzburzenia czy przerażenia tych widzów, którzy najbardziej wczuli się w fabułę. Dyskusja na temat interpretacji Lyncha nie skończyła się wcale tego wieczoru. Niektórym rozmaite tropy spędzały sen z powiek przez kilka następnych nocy.

Andrzejkowa integracja Pracowników PromoTraffic

Kolejny miesiąc, kolejna okazja, żeby bawić się we wspólnym gronie. Oddolna inicjatywa naszych Specjalistek – Martyny Żądło i Weroniki Bazarnik – spotkała się z gorącym przyjęciem. Na spotkaniu, które odbyło się w przedandrzejkowy piątek, pojawili się nie tylko obecni, ale również byli Pracownicy firmy. Zabawa była doskonałą okazją, żeby nadrobić towarzyskie zaległości, lepiej się poznać i przyjemnie zacząć weekend.

To był piękny miesiąc w PromoTraffic, a przed nami nadchodzące wielkimi krokami grudniowe emocje! Już w piątek będziemy obdarowywać się mikołajkowymi prezentami, a tuż przed świętami ponownie spotkamy się na firmowej wigilii. Do przeczytania!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.