Home Blog PromoTraffic pracuje dla marki Dr Irena Eris!

PromoTraffic pracuje dla marki Dr Irena Eris!

Czas czytania : 2 min
20 września 2021

Z dumą informujemy, że rozpoczynamy współpracę z Dr Irena Eris. PromoTraffic poprowadzi dla marki działania PPC na rynku niemieckim.

Kim jest klient?

Marka Dr Irena Eris kojarzona jest w pierwszej kolejności z ekskluzywnymi kosmetykami wysokiej jakości. Świat marki to jednak nie tylko najlepsze produkty kosmetyczne, ale także Kosmetyczne Instytuty oraz luksusowe Hotele SPA, w których klientki i klienci mogą wypocząć oraz zadbać o ciało i ducha. 

Jakość kosmetyków marki Dr Irena Eris jest doceniana nie tylko przez Polki, ale też zagranicznych odbiorców.

Jakie obszary obejmie współpraca?

Dla marki poprowadzimy kompleksowe działania PPC, kierowane na rynek niemiecki. Obejmują one opracowanie strategii, optymalizację działań oraz stworzenie i stałe monitorowanie wyników kampanii PPC – Google Ads i Facebook Ads.

Podstawowy cel naszych działań to pozyskanie konwertującego ruchu – a przez to zwiększenie sprzedaży – w sklepie drirenaeris.de. Drogą do jego osiągnięcia będą odpowiednio targetowane kampanie, podnoszące widoczność w wyszukiwarkach oraz budujące świadomość marki wśród niemieckich odbiorców. 

Dlaczego klient wybrał PromoTraffic?

Wybór klienta padł na PromoTraffic ze względu na doświadczenie agencji zarówno w branży beauty, jak i wspomaganiu marek w ekspansji i prowadzeniu kampanii na zagraniczne rynki. PromoTraffic wspiera klientów nie tylko w operacyjnych działaniach digitalowych na różnych rynkach, ale także we wkraczaniu na nie i tworzeniu strategii działań.

Dzięki analitycznemu podejściu oraz doświadczeniu możemy nie tylko poprowadzić dla marki efektywne kampanie PPC, ale również wspieramy biznes na etapie typowania oraz oceny potencjału rynków, na które może zostać przeprowadzona ekspansja. Decyzja o intensyfikacji działań na rynku niemieckim została podjęta w efekcie przygotowanych analiz oraz rozmów z klientem. 

 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.