Home Blog PromoTraffic ze statusem Premier Partner Google!

PromoTraffic ze statusem Premier Partner Google!

Czas czytania : 3 min
14 lutego 2022

Już po raz kolejny uzyskaliśmy status Premier Partner Google! Tym tytułem może poszczycić się zaledwie 3% najlepszych agencji na całym świecie. To wyróżnienie nie tylko potwierdza wysokie kompetencje PromoTraffic w obszarach PPC/SEO, ale daje nam także dostęp do szeregu benefitów, które możemy wykorzystać, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych klientów w imię idei #GrowWithUs!

Jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać status Premier Partner Google?

Agencje, które ubiegają się o tytuł Premier Partner Google, muszą doskonale rozumieć Google Ads – czyli płatne kampanie Google. Nie oznacza to wyłącznie umiejętności ich ustawiania, bo tę nabyć stosunkowo łatwo, ale także ich optymalizacji tak, aby osiągać naprawdę dobre wyniki. Jeżeli jakaś firma posiada status Premier Partner Google, masz pewność, że prowadzi ona liczne, efektowne kampanie Google Ads, a wiedzę i umiejętności praktyczne przynajmniej części jej pracowników potwierdzają certyfikaty Google.

By zdobyć status Premier Partner Google, należy:

Co zyskuje Premier Partner Google oraz jego klienci?

Status Premier Partnera Google potwierdza, że agencja znajduje się w światowej czołówce, świadcząc o wysokich kompetencjach firmy. Tytuł ten jednak jest nie tylko prestiżem: zapewnia agencjom także benefity, dzięki którym mogą jeszcze lepiej wspierać swoich klientów.

Google Premier Partner

Profity, jakie zapewnia Google swoim partnerom, można podzielić na trzy kategorie:

PromoTraffic Premier Partnerem Google

PromoTraffic jest Premier Partnerem Google już od lat. Status ten musi być odnawiany cyklicznie – stały rozwój Google oraz Google Ads, a także zmiany zachodzące w firmach sprawiają, że Google regularnie sprawdza, czy dotychczasowi partnerzy wciąż spełniają wszystkie stawiane im wymagania. Przyznanie nam statusu powtórnie świadczy o tym, że pozostajemy na bieżąco ze wszystkimi nowościami w Google Ads, a nasza agencja należy do światowej czołówki w dziedzinie usług PPC!

Dzięki statusowi Premier Partner Google:

https://promotraffic.pl/kampanie-google-ads-adwords

 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.