Home Blog PromoTraffic Zdalnie – kwiecień 2020

PromoTraffic Zdalnie – kwiecień 2020

Czas czytania : 2 min
05 maja 2020

Za nami pierwszy miesiąc w całości poświęcony pracy zdalnej. Jedni po cichu przyznają, że dobrze czują się w domowych pieleszach, a inni otwarcie wyrażają tęsknotę za wspólnymi porannymi kawami w biurowej kuchni. Na szczęście restrykcje związane z pandemią zostały częściowo zniesione, więc wielu z nas coraz śmielej korzysta z uroków wiosennych spacerów na świeżym powietrzu (oczywiście zachowując niezbędne środki bezpieczeństwa!). 

Coś dla umysłu…

A jak ten czas spędza nasz Social Media Executive, Janek? Postanowiliśmy go o to zapytać!

“Przymusowe zamknięcie w domu? Odwołane wydarzenia kulturalne? Brak znajomych? Desperackie czasy wymagają desperackich środków – nie bacząc na przeciwności losu, postanowiłem samotnie zorganizować sobie jednoosobowy maraton filmów z mojej „hałdy wstydu”! Spokojny czas i wyhamowanie branży filmowej pozwala na nadrabianie zaległości, które w normalnych czasach zawsze były odkładane „na później”. Dlatego też nie tylko sięgnąłem po filmy i seriale, które już dawno powinienem obejrzeć, ale też staram się samodzielnie edukować, czytając do poduszki tysiącstronicowy tom historii kina. To fascynująca podróż przez nurty, gatunki i trendy światowej kinematografii na przestrzeni kolejnych dekad. Podobne aktywności sprawiają, że „mam czyste sumienie”. Czuję, że czas spędzany w domu nie idzie na marne”!

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Bez względu na okoliczności nie wolno zapominać o swojej kondycji, o czym przypomina nasz CEO, Robert Stolarczyk, przesyłając pozdrowienia z wycieczki rowerowej.  Odrobina ruchu działa dobrze nie tylko na zdrowie, ale i na samopoczucie!

A jak pozostałym pracownikom minął miesiąc? Niektórzy osładzali sobie życie własnoręcznie wykonanymi jagodziankami a inni nadrabiali “Wiedźmina” lub grali w “Just Dance”: 

A Wy jakie macie sposoby na spędzanie wolnego czasu?  

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.