Home Blog Rozpocznij z nami przygodę w e-marketingu! Płatny staż PPC

Rozpocznij z nami przygodę w e-marketingu! Płatny staż PPC

Czas czytania : 2 min
04 grudnia 2017
Cześć adepcie sztuki kosmicznej!
 
Piszemy do Ciebie, bo szukamy osoby, która chciałaby się z nami rozwijać od podstaw w marketingu internetowym, a szczególnie w prowadzeniu kampanii płatnych w AdWords.
 
Wymagamy jedynie zainteresowania i silnej motywacji do zdobywania wiedzy w zakresie prowadzenia kampanii PPC. Reszty Cię nauczymy. 
 

Kim jesteśmy

Nie jesteśmy tylko astronautami. Mamy marketing internetowy we krwi, uwielbiamy nowe technologie i media, cechuje nas silna potrzeba rozwoju i zaangażowanie. Lubimy też czasem zejść na Ziemię i odpocząć.
 
 
 
Wszystkich nas możesz poznać tu: http://promotraffic.pl/poznaj-nas/ 

Jak wygląda początek stażu?

Zanim rzucimy Cię na szerokie wody AdWordsa, przez pierwsze 3 miesiące będziesz się zapoznawać z firmą, stanowiskiem i standardami. Przejdziesz szereg szkoleń wewnętrznych i kursów, na których dowiesz się, na czym polega u nas praca, analityka internetowa i dogłębnie poznasz system AdWords.
 
Pod czujnym okiem opiekuna stażu zaczniesz pracować dla klientów. Przekażemy Ci cenny know-how, który już w tych pierwszych miesiącach pomoże Ci się rozwinąć.
 

Czego możesz oczekiwać?

Na każdym stanowisku gwarantujemy:
 
1. Przejrzystą ścieżkę rozwoju – zobaczysz m.in. jakie komptetencje rozwinąć, aby po stażu zostać z nami jako Junior PPC Specialist.
2. Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
3. Niezbędne narzędzia pracy, materiały edukacyjne i biblioteczkę pełną branżowej wiedzy:
 
 
 
 
4. Wsparcie zespołu specjalistów, przyjazną atmosferę.
5. Możliwość współpracy z największymi markami, m.in.:
 
 
6. Komfortowe biuro w Krakowie (obok siłownia, prywnatna placówka medyczna, kilka restauracji, przedszkole, węzeł komunikacyjny, parking dla rowerów):

 

 
 
 

Kogo szukamy?

Aktualnie szukamy stażysty lub stażystki PPC – przejdź do ogłoszenia o pracę, aplikuj i wpadnij do nas na kawę lub herbatę:
 
> Stażysta PPC
 
 
Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 12 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.