...
Home Blog Agencja SEO/SEM PromoTraffic wśród 2% najlepszych Partnerów Google teraz ze statusem Premium

Agencja SEO/SEM PromoTraffic wśród 2% najlepszych Partnerów Google teraz ze statusem Premium

Czas czytania : 2 min
18 października 2016

Miło nam poinformować, że Agencja PromoTraffic uzyskała status Premium Partnera Google! Przeczytajcie, z czym wiąże się to wyróżnienie.

Oto co Google pisze o statusie Premium Partnera: „Nowy status został stworzony w celu wyróżnienia Partnerów, którzy w ramach szerokiego portfolio prowadzonych kampanii reklamowych Google zapewniają swoim klientom świetne wyniki. Partnerzy Google Premium muszą spełniać wyższe wymagania certyfikacyjne, a jednocześnie otrzymają dodatkowe wsparcie od Google”.  

Uzyskanie takiego statusu jest efektem naszych ciągłych starań, aby kampanie reklamowe, jakie prowadzimy dla naszych klientów, przynosiły jak najlepsze efekty biznesowe, zwiększały sprzedaż, pomagały w pozyskaniu nowych klientów. Aktualnie na świecie około 2% Partnerów Google posiada status Premium i około 60 firm w całej Polsce. Wierzymy, że teraz mając dostęp do jeszcze bardziej zaawansowanych narzędzi, wiedzy, supportu jeszcze lepiej będziemy w stanie zarządzać kampaniami reklamowymi i osiągać dla naszych klientów jeszcze lepsze efekty biznesowe. Udało nam się osiągnąć kolejny cel strategiczny i bardzo się z tego cieszymy” – komentuje prezes zarządu Robert Stolarczyk.

  Status Premium Partnera Google to gwarancja tego, że w PromoTraffic pracują certyfikowani specjaliści, którzy zarządzają stale rosnącymi budżetami reklamowymi naszych klientów uzyskując przy tym ponadprzeciętne efekty biznesowe w kwestii generowania sprzedaży czy pozyskiwania nowych klientów. Dodatkowo, Google wyróżnia konkretne specjalizacje.  

Nasza agencja posiada specjalizacje we wszystkich dostępnych kategoriach

    

W jaki sposób należy uzyskać daną specjalizację? Kryteria są następujące:

  Dodatkowo, łącznie możemy pochwalić się aż 35 certyfikatami indywidualnymi:  

  

Zdobyte wyróżnienie jest doskonałym potwierdzeniem wysokiej jakości kampanii, jakie prowadzimy. Dowiedz się o nich więcej, kilkając tutaj.

Dodaj komentarz

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.