Home Aktualności PRO Metausz – kolejne narzędzie działu SEO

PRO Metausz – kolejne narzędzie działu SEO

Czas czytania : 2 min
15 grudnia 2023

Poznaj nasze wspierane przez AI narzędzie do generowania atrakcyjnych tytułów i meta opisów

Przedstawiamy PRO Metausz – najnowsze narzędzie z arsenału naszego Eksperta SEO Szymona Parzycha.

Możliwości narzędzia

Chcesz, aby Twoja strona wyróżniała się w wynikach wyszukiwania? PRO Metausz, bazujący na technologii GPT-4, pozwoli Ci w krótkim czasie i niskim kosztem tworzyć doskonałe tytuły i meta opisy nawet dla setek czy tysięcy słów kluczowych.

Kluczowe korzyści

W dobie spadających CTR w wynikach wyszukiwania PRO Metausz jest Twoją szansą na wyróżnienie się i przyciągnięcie większej liczby użytkowników!

Warunki korzystania

Profesjonalna obsługa

Zaufaj doświadczeniu naszego zespołu. Narzędzie „PRO Metausz” obsługiwane jest wyłącznie przez Specjalistów z PromoTraffic. Zajmiemy się wszystkim, dostarczając Ci gotowy plik z propozycjami tytułów i meta opisów dla wybranych stron.

Minimalne koszty

Przygotowanie 1 propozycji meta tytułu i meta opisu to koszt kilkunastu groszy.

Wybór maksymalnej liczby propozycji tytułów i meta opisów dla 1 podstrony – pięciu – oznacza, że koszt za obsłużenie jednej kategorii wyniesie około 70 groszy.

Uwaga: dokładny koszt może się różnić w zależności od kursu walut.

Brzmi interesująco?

Pozwól nam pomóc Ci wyróżnić się w Google i przyciągnąć więcej kliknięć dzięki atrakcyjnym i unikalnym tytułom i meta opisom. Nasz Zespół czeka, by dostarczyć Ci rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem, zastanów się nad wypróbowaniem PRO Metausza. Chętnie przedstawimy Ci, jak może on ułatwić i usprawnić Twoją pracę nad optymalizacją witryny. Czekamy na Twój kontakt!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o działaniach w obszarze SEO sprawdź naszą usługę:

Pozycjonowanie i optymalizacja SEO