Czas czytania : 3 min
27 marca 2020

9 grudnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyło się duże wydarzenie branżowe, którego celem było przekazanie uczestnikom niezbędnych informacji pozwalających na skalowanie przez firmę działań online. Wydarzenie było przeznaczone dla firm z branży e-commerce oraz biznesów, posiadających produkty globalne.  Dowiedz się, jak wyglądał przebieg spotkania i o czym toczyły się rozmowy! 

Promotraffic wśród prelegentów

Nasza agencja, jako jedna z trzech (obok Bluerank i Sempai), miała możliwość zaprezentowania swojego wystąpienia w formie warsztatu. W Promotraffic zależy nam na wspieraniu firm z branży e-commerce w internacjonalizacji w efekcie planowania i realizacji kampanii reklamowych na obcych rynkach, dlatego tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie i szansa wystąpienia w tak prestiżowym evencie.

Marketing internetowy na rynkach zagranicznych – efektywne i praktyczne rozwiązania

Uczestnicy wydarzenia Eksport online z Google w ramach Internetowych Rewolucji mieli szansę na poznanie dobrych praktyk związanych z rozpoczęciem działań na nowych rynkach, tego, jak przygotować  do tego kroku firmę oraz mogli wysłuchać, jakie są różnice w zachowaniu klientów w różnych krajach. 

Ponieważ udział w evencie mogli wziąć zarówno przedstawiciele firm, które dopiero rozpoczynają swoje działania na rynkach zagranicznych, jak i ci, którzy już mają na swoim koncie doświadczenia w tym zakresie, całość została podzielona na 4 różne ścieżki, w obrębie których odbywały się warsztaty:

W ścieżce trzeciej,  Efektywne dotarcie do klienta zagranicznego, swoje wystąpienie zaprezentował wiceprezes Promotraffic, Krystian Kucharski.  Przedstawił kulisy współpracy naszej agencji z klientem SneakerStudio, z którym prowadzimy działania na ponad 20 rynkach zagranicznych. Głównym obszarem pracy są działania PPC w Google Ads i Facebook Ads.

Spektakularne efekty nie byłyby możliwe do osiągnięcia bez profesjonalnych narzędzi (Whoop Apps, ROIHunter, Revealbot, PPC Bee, Orbiter, Spaceboost oraz Feedink) oraz wysokich kompetencji naszych specjalistów.

Zainteresowane osoby szczegółami tej współpracy, zachęcamy do obejrzenia poniższego wideo:

CEO Promotraffic o Eksport online z Google w ramach Internetowych Rewolucji

Wrażeniami z eventu dzieli się nasz CEO, Robert Stolarczyk:

Inicjatywy takie  jak ‘Eksport online z Google’ w ramach Internetowych Rewolucji oceniam bardzo pozytywnie. Coraz większa aktywność na polskim rynku w obszarze inicjatyw wspierających globalizowanie biznesu to coś, czego polski e-commerce potrzebuje. Coraz więcej sklepów internetowych ma poczucie tego, że pociąg zwany internacjonalizacją, zaczyna odjeżdżać, ale jeszcze nie każdy wie, jak i z jakim bagażem efektywnie do niego wsiąść.

Jako Promotraffic, m.in. wspólnie z Google jako kluczowym partnerem technologicznym, staramy się edukować rynek, dzielić własnymi doświadczeniami, przypadkami sukcesów i porażek po to, aby tych pierwszych było dużo więcej.

Dziś, mając dostęp do danych i narzędzi choćby takich jak Google Market Explorer, mamy możliwość coraz dokładniejszego prognozowania tego, na który rynek zagraniczny warto wejść, jak się do tego przygotować i na co uważać. Jakie są na nim szanse a jakie zagrożenia. Wierzymy, że 2020 rok będzie rokiem internacjonalizacji polskiego e-commerce, a my będziemy mieli w tym swój duży udział. 

Gościem honorowym eventu była Jadwiga Emilewicz, Minister Rozwoju. Całe wydarzenie swoją obecnością uświetniło wielu cenionych w branży prelegentów, a na koniec spotkania odbył się konkurs wiedzy o eksporcie online.

PromoTraffic to napędzana technologią agencja specjalizująca się w pracy dla eCommerce. Wyróżnia się światowej klasy narzędziami działającymi w oparciu o machine learning oraz unikalnym know how. Efekty osiągnięte przez PromoTraffic znajdowały uznanie podczas European Search Awards, Premier Partner Awards czy Ekomersów.
 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.