Home Blog Kampanie Google Ads – nowa usługa w panelu reklamowym Allegro!

Kampanie Google Ads – nowa usługa w panelu reklamowym Allegro!

Czas czytania : 2 min
31 lipca 2019

Czy wiesz, że reklamy pojawiające się w wynikach wyszukiwania można kupować bezpośrednio w panelu Allegro Ads? E-commerce’owy gigant wprowadził w czerwcu nowe rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy mogą zwiększyć zasięg oferty bez konieczności prowadzenia kampanii za pomocą narzędzi Google Ads.

Łatwiejszy dostęp do kampanii Google Ads

Możliwość reklamowania w wynikach wyszukiwania produktów oferowanych za pomocą platformy Allegro nie jest oczywiście żadną nowością. Do tej pory jednak związane z kampanią czynności musieliśmy wykonywać za pomocą naszego konta Google Ads. Nowatorskość zaprezentowanej w czerwcu usługi polega na tym, że wszystkich ustawień dotyczących kampanii możemy teraz dokonać z poziomu panelu reklamowego Allegro. 

Co to oznacza dla użytkowników platformy?

Kampania, która polega na wyświetlaniu na stronie z wynikami wyszukiwania linków do produktów, należy do najbardziej skutecznych form reklamy internetowej. Wiele firm nie korzysta jednak z tej możliwości w obawie przed podjęciem niewłaściwych decyzji i niską efektywnością inwestycji. Brak wiedzy i doświadczenia pracowników stanowi dla wielu przedsiębiorstw przeszkodę, która nie pozwala na skorzystanie z tego kanału komunikacji z klientem. 

Jak PromoTraffic może pomóc przy kampaniach Google i Allegro Ads?

Choć wprowadzenie możliwości tworzenia reklam Google Ads przez konto Allegro stanowi duże ułatwienie, nie zapewnia większej niż do tej pory skuteczności kampanii. Racjonalne dysponowanie przeznaczonym na nią budżetem wymaga umiejętności, które posiadają tylko specjaliści z dziedziny zarządzania reklamami pay-per-click. 

Zapraszamy do skorzystania z usług ekspertów PPC PromoTraffic, którzy dostosują kampanię Google Ads w panelu Allegro i pozwolą uzyskać najwyższy wskaźnik zwrotu z inwestycji!
 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.