Home Blog Szkolimy się: FACEBOOK PERFORMANCE AGENCY DAY

Szkolimy się: FACEBOOK PERFORMANCE AGENCY DAY

Czas czytania : 1 min
19 czerwca 2019

W ostatni poniedziałek mieliśmy możliwość wzięcia udziału w zorganizowanym w Warszawie szkoleniu FACEBOOK PERFORMANCE AGENCY DAY. Wydarzenie było poświęcone kampaniom performance’owym, a w roli prelegentów wystąpiły cenione osoby z branży.

Nowości i dobre praktyki

Wydarzenia takie jak FACEBOOK PERFORMANCE AGENCY DAY umożliwiają nam zapoznanie się z trendami, nowymi narzędziami i dostępnymi opcjami, które pozwalają nam na lepsze prowadzenie działań reklamowych. Ostatnia wizyta w Przestrzeni from Facebook zaowocowała podniesieniem naszych kompetencji w zakresie badania wzrostu konwersji, wspólnych reklam (Collaborative Ads) oraz zbudowania trafnej DR-owej kreacji. Zaletą wspomnianych wspólnych reklam jest m.in. to, że marki mogą prezentować swoje produkty bezpośrednio osobom, które najprawdopodobniej są zainteresowane ich zakupem oraz w optymalizacji reklam pod kątem sprzedaży produktów w Internecie.

Co więcej, dzięki prelekcji Michała Chełchowskiego mieliśmy szansę na zweryfikowanie swojej wiedzy na temat PERFORMANCE NA FACEBOOKU poprzez zderzenie najczęściej powielanych mitów z rzeczywistością. Dowiedzieliśmy się wówczas więcej m.in. o nowym narzędziu, jakim jest Playable Ads (reklamy w formie gier DEMO). 

Co to dla nas oznacza?

Znajomość nowych narzędzi pomaga nam m.in. w lepszym mierzeniu efektów prowadzonych przez nas kampanii reklamowych, dzięki czemu możemy w prosty sposób udoskonalać swoje działania.  
 

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.