...
Home Blog PromoTraffic Offline – luty 2020: sportowe emocje i słodki smak rywalizacji

PromoTraffic Offline – luty 2020: sportowe emocje i słodki smak rywalizacji

Czas czytania : 2 min
30 marca 2020

Luty był niezwykle emocjonującym miesiącem w naszej agencji. Nie zabrakło okazji do sprawdzenia swoich umiejętności i możliwości na różnych płaszczyznach – przeczytaj, w jakich kategoriach zawodnicy stanęli ze sobą w szranki!

Piątkowy wieczór pod znakiem piłkarskich emocji

Podobno sport to jeden z najlepszych sposobów na wyzwolenie endorfin, dlatego nasi koledzy postanowili na koniec tygodnia zafundować sobie turniej piłkarski. Co prawda mecze rozgrywały się wirtualnie, ale nie zabrakło głosów, że to tylko rozgrzewka przed opanowaniem boiska wraz z nadejściem pierwszych promieni słonecznych. 

Fifa 2020 zgromadziła przed ekranem wytrwałych graczy – pierwszy turniej należał do Sebastiana, za to czarnym koniem drugiego okazał się Oskar, który po tygodniach treningów wyprzedził pozostałych zawodników i był bliski finału. Jak to w sporcie jednak bywa, nic nie jest pewne do ostatnich sekund i ostatecznie w zwycięskim gronie znalazł się Krystian, Piotrek i niekwestionowany lider rozgrywek – Sebastian.

Dla każdego coś słodkiego…

Tłusty Czwartek to dla wielu osób jeden z ulubionych dni w roku – zapominamy wtedy o diecie i pałaszujemy smakowitości. Dzięki przepysznym wypiekom od Cateringoo, swoje podniebienie mogli zadowolić zarówno miłośnicy klasycznego nadzienia z różą, jak i obłędnej czekolady. 

Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie wykorzystali tej okazji do wprowadzenia elementu rozrywkowego, połączonego z dreszczykiem rywalizacji. Każdy z zespołów wystawił swojego przedstawiciela do wzięcia udziału w konkursie jedzenia pączków na czas. Po trwającej trzy minuty wyrównanej walce, palmę pierwszeństwa zdobył nasz E-commerce Consultat, Marcin Piątek.

Gratulujemy!

Uczta filmowa po godzinach

Nie mogło zabraknąć atrakcji dla głodnych kinowych wrażeń! W lutym postanowiliśmy obejrzeć wielokrotnie nagradzaną “Amelię”. Francuski klimat i nastrojowa muzyka wprowadziła do naszej agencji wyjątkową atmosferę. Było smacznie!

via GIPHY

Dodaj komentarz

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

To Agencja, która wniosła nieoceniony wkład w sukces i doskonałe wyniki sprzedażowe, jakie osiągamy w naszym sklepie.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 10 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.