...
Home Blog PromoTraffic Offline – styczeń 2020: integracja i nowi członkowie zespołu!

PromoTraffic Offline – styczeń 2020: integracja i nowi członkowie zespołu!

Czas czytania : 2 min
27 marca 2020

Styczeń to dla nas specyficzny miesiąc – z jednej strony wciąż żyjemy intensywną końcówką zeszłego roku, a z drugiej już wpadamy w wir nowych projektów i obowiązków. Żeby nie zapomnieć o niezbędnej dla zdrowia (i samopoczucia!) harmonii, w naszym agencyjnym życiu nie mogło zabraknąć stałych punktów, czyli…

…czwartkowy seans filmowy i piątkowe smakołyki 

Świat kinematografii żyje nadchodzącym rozdaniem Oscarów, a my tymczasem odświeżyliśmy sobie klasykę kina i postawiliśmy na fenomenalnego Leona Zawodowca w wersji reżyserskiej. Jak zawsze po seansie był czas na dyskusje filmowe (i nie tylko).
Zainteresowanie zdrowym stylem życia z początkiem roku wzrasta – niektórzy z nas poddali się tej tendencji i zamiast piątkowej pizzy wybrali pyszne, kolorowe sałatki  oraz inne, niskokaloryczne smakowitości. Trzymajcie kciuki za tych śmiałków, aby wytrwali w swoim postanowieniu!

Zdrowa rywalizacja i zastrzyk adrenaliny

Mówi się, że SEO i content idą ze sobą w parze – my również tak uważamy, dlatego w styczniu te dwa działy PromoTraffic zjednoczyły siły, ale tym razem na nieformalnym spotkaniu. Nie obyłoby się jednak bez nutki rywalizacji – nasi koledzy i koleżanki mieli okazję ze sobą konkurować podczas wyścigu gokartów. Po sportowych emocjach nadszedł czas na pyszne jedzenie i długie rozmowy!

Nowi członkowie zespołu PromoTraffic prosto z Australii!

A jeśli o zespole mowa, spieszymy się pochwalić, że do grona PromoTraffic dołączyły dwie sympatyczne koleżanki z odległej Australii. Nasza agencja postanowiła włączyć się w pomoc zwierzętom, które ucierpiały w wyniku pożarów, trapiących ten kontynent. Jednogłośnie postanowiliśmy adoptować dwie urocze koale!

A oto ich zdjęcia:

Bardzo się cieszymy, że możemy im pomóc i jesteśmy dumni, że bierzemy udział w tak szlachetnej inicjatywie!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Z dumą w gronie najlepszych

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.