Home Blog PromoTraffic Offline – wrzesień 2019: bieg charytatywny, rozgrywki w FIFĘ i impreza integracyjna

PromoTraffic Offline – wrzesień 2019: bieg charytatywny, rozgrywki w FIFĘ i impreza integracyjna

Czas czytania : 2 min
01 października 2019

Działo się, oj działo! Zeszły miesiąc w PromoTraffic to nie tylko intensywna praca i udział w licznych eventach branżowych. To także niezapomniane wydarzenia, które zorganizowaliśmy sobie poza godzinami otwarcia biura. Był czas na sport i na konsolę, ale przede wszystkim – na integrację. Zobacz, jak spędzamy czas, kiedy zamykamy nasze służbowe laptopy ?

PromoRockets i PromoFun na 5. PKO Biegu Charytatywnym

Cóż to była za sobota! Niektórzy jeszcze nie ochłonęli z emocji związanych z 13. edycją semKRK, a o godzinie 10.00 już stali na starcie 5. PKO Biegu Charytatywnego. Do udziału w sztafecie udało nam się powołać 2 drużyny:

Każdy dał z siebie maksimum, nie braliśmy jeńców. Tym bardziej, że motywował nas szczytny cel – przebiegnięte przez nas metry zostały przeliczone na złotówki, a uzyskana w ten sposób kwota przekazana przez Fundację PKO BP na wsparcie dzieci z Domów Dziecka.

Na marginesie trzeba odnotować, że zaprezentowaliśmy się wcale nieźle. Biegacze PromoRockets zmieścili się w pierwszej połowie stawki, pokonując 36,5 okrążenia w godzinę, podczas gdy drużyna PromoFun osiągnęła w tym czasie niecałe okrążenie mniej. Warto pamiętać, że takie wyniki nie byłyby możliwe, gdyby nie odpowiedni doping, który zapewniła nasza HR Business Partner Agnieszka Duliban-Rokita. Brawo my!

Druga edycja turnieju FIFA 2019

Jesień zaczęła dawać o sobie znać, a my zamiast rozpaczać, postanowiliśmy wykorzystać barową pogodę, żeby bez wyrzutów sumienia posiedzieć przed Xboxem. Godzina 17.00 w piątek to zawsze chwila, której wyczekuje się z niecierpliwością, ale tym razem emocje przez cały dzień sięgały zenitu. W szranki stanęło 8 śmiałków, którzy wybrali ulubione drużyny i podzielili się na 2 grupy. W finale starli się: triumfujący w pierwszej edycji Sebastian Budacz oraz wiecznie głodny sukcesu Krystian Kucharski. Tym razem lepszy okazał się Krystiano i jego FC Barcelona. Gratulacje!

Jednym przyszło świętować sukcesy, innym przełknąć gorycz porażki, a piątkowy wieczór w równym stopniu sprzyjał wszystkim. Chodzą słuchy, że niektórzy zawodnicy swój turniej zakończyli o 6 rano dnia następnego…

Wyjście integracyjne i Dzień Chłopaka

Z okazji swojego ostatniego piątku w PromoTraffic Maciek Matowicki zaprosił nas na doskonałe kraftowe piwo. W gronie specjalistów rozpoczęliśmy swoją przygodę spotkaniem na Rynku. Niewinne degustacje znalazły swój finał na tanecznym parkiecie. Jednym uruchomił się John Travolta z Gorączki sobotniej nocy, drugim z Grease, a jeszcze innym ten z Pulp Fiction.

Nie sposób nie wspomnieć w tym wpisie także o wczorajszej niespodziance, jaką z okazji Dnia Chłopaka przygotowały #PromoLejdis wszystkim #PromoChłopom. Pełni mieszanych emocji faceci zostali wpuszczeni do ciemnej sali, gdzie czekały na nich… brawa, multum słodkości opatrzonych życiowymi sentencjami oraz butelki przedniego piwa z personalizowanymi etykietami. Ach, gdyby można takie święto obchodzić każdego dnia! <3

To był dobry miesiąc w PromoTraffic. Już nie możemy doczekać się październikowych emocji, a przed nami między innymi… weekendowy wyjazd integracyjny. Będzie się działo!

Udostępnij wpis jako PROtip

Porozmawiajmy

Opowiedz nam o swojej marce

Grzegorz
Maliszewski

HEAD OF BUSINESS DEVELOPMENT

tel. +48 577 997 701

e-mail g.maliszewski@promotraffic.pl

PromoTraffic to przede wszystkim wysoki standard obsługi. Jest to agencja, która podchodzi do zagadnienia marketingu w sposób kompleksowy.

Przeprowadzane przez PromoTraffic kampanie są kluczowe dla naszego biznesu. Razem skutecznie realizujemy je na ponad 20 rynkach.

Zaufaj jakości PRO

Ponad 11 lat doświadczenia, nieustanny #PROgress i sukcesy naszych Klientów.